Gra nawlekanka Na wsi

119,99 zł

z VAT plus koszty wysyłki

Dostępny, czas dostawy ok. 5-7 dni roboczych

  • 005580
    • pieczołowicie wykonane figurki z drewna bukowego
    • z krótką historyjką
    • z grą polegającą na uważnym patrzeniu z 4 kartami z zadaniami dla 2 dzieci 
Czy krówka jada koniczynę? Czy koń potrzebuje nowej podkowy? I gdzie jest miejsce cielaczka? Gra...więcej
Informacje

Czy krówka jada koniczynę? Czy koń potrzebuje nowej podkowy? I gdzie jest miejsce cielaczka? Gra nawlekanka Na wsi marki HABA daje dzieciom wybór: mogą one nawlekać na sznurki ładnie wykonane figurki w dowolny sposób lub zgodnie z zadaniami przedstawionymi na kartach. W ten sposób za każdym razem powstają nowe, zabawne szeregi, które zachęcają dzieci również do naśladowania odgłosów wydawanych przez zwierzęta. Dwoje dzieci może się bawić w wyczuwanie figurek dotykiem: dzieci na zmianę wyciągają przedmioty z woreczka. Kto rozpozna zwierzęta, rośliny i inne elementy? Gra nawlekanka HABA doskonali w ten sposób nie tylko motorykę i zmysł dotyku, lecz również pobudza wyobraźnię, gdyż na temat farmy i zwierząt można wymyślać różne historyjki. Instrukcja zawiera trzy różne zadania, dzięki czemu gra nawlekanka sprawia nie tylko frajdę, lecz gwarantuje również urozmaicenie.

Zawartość: 2 sznurki do nawlekania ze stajnią i oborą, 1 krowa, 1 cielak, 1 koń, 1 źrebak, 1 koniczynka, 1 kwiatek, 1 dzbanek na mleko, 1 podkowa, 4 karty z zadaniami, 1 woreczek.

Ostrzeżenie: Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 18 miesięcy. Długa linka/Długi łańcuch. Niebezpieczeństwo zadzierzgnięcia.
Liczba części: 15 elementów
Wiek od: 1,5 roku
Waga: 0.869 kg
Szerokość: 8 cm
Długość: 20 cm
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Oceny klientów dla "Gra nawlekanka Na wsi"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.