Kulodrom Kullerbü - Tor zabaw Na placu budowy

299,99 zł

z VAT plus koszty wysyłki

Dostępny, czas dostawy ok. 5-7 dni roboczych

  • 303081
Kulodrom Kullerbü - Tor zabaw Na placu budowy  został tematycznie oparty na codziennych...więcej
Informacje


Kulodrom Kullerbü - Tor zabaw Na placu budowy został tematycznie oparty na codziennych scenkach z placu budowy. Nie mogło więc tutaj zabraknąć kolorowych pojazdów z możliwością ładowania i zrzucania kulek, specjalnych oznakowań drogowych, ramp, zakrętów i oczywiście dowodzących całym tym przedsięwzięciem, czyli pracowników budowlanych.

Dzieci po skonstruowaniu swojego toru mogą więc bawić się w odgrywanie typowych scenek rodzajowych. A na placu budowy praca wre! Ładowarka kołowa wpycha kule na plac, by następnie wywrotka przetransportowała dalej gruz budowlany (w postaci kul). Po wykonaniu tego zadania kulkowy robotnik Ben może pędzić z powrotem na budowę z prędkością błyskawicy. A wszystko dzięki stromemu zakrętowi i zjazdowi z rampy.

Zabawa kulodromem rozwija wyobraźnię, zapewnia dzieciom frajdę i przenosi w zupełnie inny świat niekończących się tras kulowych. 

Zawartość opakowania::

  • 1 plac budowy z efektami, 1 znak drogowy, 1 uniwersalny stromy zakręt, 1 linia prosta, 1 rampa wyjazdowa, 1 kulka pracownik budowlany Ben, 1 kulka odpady budowlane, 1 wywrotka, 1 ładowarka kołowa, 2 elementy łączące
  • Wiek od: 2- 8 lat
  • Efekt: z efektem optycznym
Waga: 0.882 kg
Wysokość: 15.5 cm
Szerokość: 62 cm
Długość: 68.5 cm
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Oceny klientów dla "Kulodrom Kullerbü - Tor zabaw Na placu budowy"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.