Blog dla rodziców

Zabawa w mini golfa to frajda dla dzieci i dorosłych! Nie musisz mieć specjalistycznego sprzętu. Wystarczy pudełko kartonowe i nasze szablony do wydruku, aby stworzyć plac do zabawy w golfa w domu.
Etażerka z kartonu to świetny i łatwy pomysł na dekorację świątecznego stołu lub imprezę wśród przyjaciół czy rodziny. Z nami stworzysz oryginalne dzieło w 9 prostych krokach.
Jeśli zastanawialiście się kiedyś co można zrobić z niepotrzebnym pudłem kartonowym, to mamy dla Was świetny pomysł na udaną zabawę!
Tak to się robi: Najpierw zaznacz wymiary gałęzi: zmierz po jednej gałęzi o długości 20, 18, 17, 14, 11, 8 i 5 cm. Następnie, w zależności od grubości, odpiłuj te kawałki piłą lub odetnij sekatorkiem. Ułóż gałęzie od najkrótszej do najdłuższej – to układ twojej choinki.
Będziesz potrzebować: białe lub kolorowe składane kartki, zwykłe kartki w formacie A6, różne farby (np. do malowania palcami, akwarele itp.), pędzel, flamastry, kolorowe kredki, klej, resztki kolorowego papieru
Tak to się robi: Ze składników zagnieć gładkie ciasto i wstaw do lodówki na 1 godzinę. Ciasto przekrój na pół i ułóż na posypanej mąką powierzchni. Wałek do ciasta natrzyj również odrobiną mąki.
Wytnij około 30 cm drutu. Nawlecz różne koraliki jeden po drugim i zaginaj na okrągło – 2 albo 3 razy.Teraz nawiń drut koralikowy wokół szyszek. Końce można zagiąć do wewnątrz.Ozdobione choineczki można układać pojedynczo lub w grupach na stole lub parapecie, dodając inne dekoracje, jak np. watę czy cynamon.
Zbliża się przyjęcie urodzinowe dla dzieci, a Ty nie masz pomysłu, co kupić w prezencie? Z tym problemem spotyka się wiele osób. W przypadku zaproszeń od przyjaciół dziecka warto porozmawiać z rodzicami solenizanta. Przeważnie potrafią coś doradzić. Lecz jak wygląda sytuacja z własnymi dziećmi?
Dzieci już od małego są zafascynowane zwykłym codziennym życiem i wplatają je do swojej zabawy. Najlepiej im się to udaje przy pomocy lalek. Lalki HABA znakomicie nadają się do tego celu: • szelmowski wyraz twarzy jest wyhaftowany mocnymi nićmi; • ciało lalki z materiału tekstylnego ma wypełnienie z zachowującej kształt wełny poliestrowej, dzięki czemu lalki można zarówno posadzić, jak i przytulić
To właśnie dzieci najbardziej i z wielką niecierpliwością czekają na ten jeden dzień w roku: urodziny! Już wiele dni wcześniej pytają, ile jeszcze razy będą musiały pójść spać. Z niecierpliwością czekają również na inne wydarzenia, takie jak Wielkanoc, Boże Narodzenie czy zbliżające się rodzinne wakacje.
Świat zabawek Kullerbü firmy HABA inspiruje dzieci i rodziców nie tylko wspaniałymi efektami i łatwym montażem, ale także swoim uroczym, przyjaznym dzieciom designem. Kolorowe kulki i elementy łączące wprowadzają do gry wiele kolorów.
Ciężarówka z drewna bukowego przyjeżdża do fabryki zabawek HABA prawie codziennie. Pierwsza stacja to suszarnia, potem kontynuowana jest produkcja zabawek.
2 od 6