Gry rodzinne HABA

Dzieci – podobnie jak wielu dorosłych – uwielbiają grać w gry planszowe HABA. Każda gra za każdym razem zaciekawia na nowo i przenosi do tajemniczego świata wyobraźni. Przy okazji dzieci mnóstwo się przy tym uczą: wczuwają się w różne sytuacje i innych graczy, uczą się wygrywać i przegrywać, uznawać sukcesy innych graczy i wiele innych. Przekonują się, jak ważne jest przestrzeganie zasad, gdy zadania można wykonać tylko w taki sposób. Poręczne drewniane pionki HABA oraz zachwycające rekwizyty do gry gwarantują długą i wspaniałą zabawę. Wspólna gra to również wspólna radość!

Gry dla każdego

W HABA wiemy, że często w codziennym życiu wypełnionym pracą i obowiązkami rodzinnymi jest mało czasu na pomysły i kreatywność. Dlatego nasze gry to niemal zawsze kompleksowe propozycje zawierające wszystko, co jest potrzebne do fascynującej zabawy: atrakcyjne materiały, miłe dla oka elementy, interesujące wyzwania, niezwykłe zagadki i przepełnione tajemniczością scenariusze. Nawet najmłodsi znajdą tu coś dla siebie! Wszystko dostosowane jest bowiem do wieku uczestników!

Wieloletnie doświadczenie i wszechstronni eksperci

HABA projektuje i produkuje zabawki drewniane od ponad 75 lat. Od ponad 20 lat redaktorzy gier i pracownicy socjalni wspólnie z autorami, ilustratorami i naszym działem projektowym opracowują bardzo różne gry. Seria "Moje pierwsze gry HABA" łączy w sobie wszystkie te doświadczenia. Od ponad pięciu lat tworzone są przemyślane, atrakcyjnie zaprojektowane gry z prostymi, ale interesującymi zasadami dla wszystkich maluchów.

 gry_planszowe_haba
 gra_haba2019
gra_haba_zwierzak_na_zwierzaku  gra_haba_znajdzkod 
gra_haba_w_ogrodzie  gra_dolinawikingow 
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.