HABA Terra Kids - na zewnątrz jest super!

terrakids_banner

katalog_terrakids

Zobacz katalog terra kids (pdf)

Natura to czysta przygoda. Ponieważ jest i pozostaje największym i najpiękniejszym placem zabaw na świecie. Nigdzie indziej nie ma tylu ekscytujących rzeczy, których dzieci mogą doświadczyć naraz: odkrywać przyrodę i wrócić do domu z kieszeniami pełnymi znalezisk. Siedzenie przy ognisku i skubanie chrupiącego chleba z samodzielnie wystruganych patyków.

Obserwowanie owadów i odkrywanie za każdym razem czegoś nowego, na co dzień ukrytego przed ludzkim okiem. Czy wreszcie nocowanie w domku na drzewie i słuchanie odgłosów zwierząt. Odkrywanie dużych i małych rzeczy, w pojedynkę lub w grupie sprawiają, że przebywanie na zewnątrz jest tak wyjątkowe. Bo na dworze jest po prostu lepiej niż w domu. Dzieci to intuicyjnie czują, a ich rodzice pamiętają, wspominając swoje dzieciństwo.

 

HABA Terra Kids Connectors | Konstruuj ekscytujące postacie!

Odkrywaj naturę z HABA Terra Kids!

Czasami trzeba trochę „się zmusić”, żeby wyjść na zewnątrz. Ale jak już wyjdziesz i masz przy sobie odpowiedni sprzęt – jest naprawdę super! Dlatego w HABA od wielu lat opracowujemy wysokiej jakości produkty outdoorowe, których dzieci rzeczywiście potrzebują i które je inspirują. HABA Terra Kids oznacza pragnienie ruchu i przygody, radość z poszukiwania i odkrywania oraz narzędzia, które są przeznaczone wyłącznie dla dzieci, ale nie są zabawkami. Z biegiem lat świat produktów HABA Terra Kids stał się większy, bardziej ekscytujący i bardziej zróżnicowany. Od przyborów badawczych i gier do ćwiczeń po klasyczny sprzęt outdoorowy: w HABA Terra Kids znajdziesz wszystko, czego Ty i Twoje dzieci potrzebujecie na zewnątrz. Ale Terra Kids to nie tylko produkty, ale także eksperymenty, rękodzieło i majsterkowanie. Aby samodzielnie tworzyć kreatywne rzeczy, dzieci często potrzebują tylko kilku drobnych wskazówek i sugestii – znajdziecie ich sporo w dziale DIY.

terra2
terrakids_swiatproduktow  terrakids_historia 
ter1a
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.