Haba w Ogrodzie - poznaj jedną z ulubionych gier naszych Klientów!

 

Tak, to już 35 lat, od kiedy gra Haba w Ogrodzie zachwyca dzieci i rodziny na całym świecie, ideą wspólnej zabawy oraz w starciu przeciwko bezczelnemu krukowi Theo. 

Z okazji świętowania 35 lecia gry Haba w Ogrodzie, stworzyliśmy specjalną kolorowankę, do pobrania i wydrukowania dla Twojego dziecka. Bo to właśnie dzięki ciekawym pomysłom Theo i reszty fantastycznych postaci, dzień Twojego malucha może stać się kolorowy i twórczy. Kliknij w ten link i pobierz na komputer niespodziankę dla Ciebie i Twojego dziecka!

A teraz trochę historii o naszej kultowej grze - została wymyślona w 1985 roku, przez nauczycielkę przedszkolną Anneliese Farkaschovsky, w ramach konkursu organizowanego w szkole.
I tak od 25 lat zabawka jest dostępna na całym świecie, w jedenastu wariantach językowycha. Swoją popularnością cieszy się już nie tylko w samych Niemczech.
Czyż nie jest wystarczający powód do świętowania?


Gra Haba w Ogrodzie to prawdziwy klasyk pośród wszystkich naszych gier i jest uwielbiana przez wszsytkich Klientów na całym świecie.
Proste zasady zabawy i pięknie zaprojektowane drewniane figurki sprawiają, że bez niej nie można już sobie wyobrazić pokoju dziecka!

W trakcie gry, rolą malucha jest ochronić sad przed krukiem Theo. We wspólnej zabawie często przydaje się nie tylko szczęście, ale i także dziecięcy spryt.
Haba w Ogrodzie to doskonała zabawa dla całej rodziny i przez 35 lat swojego istnienia doczekała się wielu odmian - powstała wręcz cała rodzina gier z tej serii!

I tak Twoje dziecko już w wieku 2 lat może zapoznać się z krukiem Theo, w naszej specjalnej, limitowanej wersji gry: /zabawki/gry-planszowe/10681/haba-moje-pierwsze-gry-w-ogrodzie-edycja-polska. A przez kolejne lata rosnąć wraz z nią - i jako trzy- lub czterolatek starać się nadal powstrzymać kruka przed spałaszowaniem owoców z ogrodu: https://habapolska.pl/zabawki/gry-planszowe/10761/w-ogrodzie-edycja-polska.

Wiesz, że zabawa z Krukiem Theo może (a nawet powinna) trwać także przez kolejne lata dzieciństwa Twojego dziecka? Zresztą zobacz sam: /zabawki/gry-planszowe/9968/gra-haba-w-ogrodzie, jak i /zabawki/gry-planszowe/10002/gra-haba-w-ogrodzie oraz /zabawki/gry-planszowe/9998/haba-gra-motoryczna-w-ogrodzie

Często podróżujecie wraz z całą rodziną? Gdy planujecie wspólny wyjazd, możecie zabrać ze sobą specjalną, kompaktową wersję gry.
Dziecko w trakcie wycieczki może być przecież niespokojne i trudno czasem zająć czymś jego uwagę.  Wtedy z pomocą przyjdzie Haba w Ogrodzie - wersja kompaktowa!


W życiu dziecka zdarzają się takie zabawki, które zostają z nim na lata, tworząc magię dziecięcych chwil i budując masę wpomnień. Jedną z takich gier jest właśnie Haba w Ogrodzie. Dlatego z okazji naszego święta przygotowaliśmy specjalną,  urodzinową niespodziankę dla wszystkich przyszłych miłośników kruka Theo.

Tylko teraz możesz zebrać całą kolekcję gier z Haba w Ogrodzie z 10% rabatem.
Wystarczy, że w koszyku wpiszesz hasło “HABA” i otrzymujesz atrakcyjną zniżkę na zakup tej wspaniałej gry!

 haba-w-ogrodzie-z-rabatem-6

Nic tak nie łączy, jak wspólna zabawa, wyzwania i przygody - zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko do poznania magicznego miejsca, jaki jest ogród HABA oraz zabawnego kruka Theo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znaczniki: haba-w-ogrodzie
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.