Kolodromy Kullerbü HABA - zabawa bez końca!

kulodromy_dla_dzieci_haba

Czy kulkom potrzebny jest parking?

W krainie kulodromów Kullerbü z pewnością! Lecz zanim wesołe kulki wsiądą do swojego kabrioletu i wjadą na wielopoziomowy parking, mogą się turlać po najróżniejszych torach z serii Kullerbü marki HABA. Dlatego, że zabawa kulodromami Kullerbü nie ogranicza się do konkretnego zestawu, lecz polega również na uzupełnianiu, rozbudowywaniu, łączeniu oraz dobudowywaniu i przebudowywaniu. Nasze obfitujące w różne efekty tory do zabawy i kulodromy HABA dają w związku z tym mnóstwo różnorodnych możliwości łączenia i rozbudowy. Długa i fascynująca zabawa kulkami gwarantowana!

Kullerbu to idealna kombinacja elementów z wyskogatunkowego drewna i tworzywa sztucznego, które perfekcyjnie ze sobą współgrają. Iteligentny system klikania i słupki o zróżnicowanej wysokości zapewniają optymalny ślizg kulek. Jednocześnie kulodromy są stabilne, bajecznie kolorowe i wprawiają w zachwyt dzieci w wieku 2- 8 lat, oferując niezwykłe efekty optyczne i akustyczne.

W świecie Kullerbu nie ma miejsca na nudę! Zadbają o to Paul i inne kulki podążające po torach pełnych niespodzianek i przygód.

Przykładowe kombinacje HABA Kullerbü:

Najpopularniejsze kulodromy dla dzieci od HABA:

kullerbu_kulodrom_300438_torzwiatrakiema kullerbu_kulodrom_303739_poscig_policyjnya
kullerbu_kulodrom_-303898a kullerbu_kulodrom_302056a
kullerbu_kulodrom_300439a  kulodromy_haba
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.