Kreatywne pomysły na wykorzystanie kartonu

 zrobtosam_pudelko

haba_zrownowazony_rozwoj 

Rękodzieło z pudełka po prezentach

Właśnie zamówiłeś produkt HABA. Z wypiekami na twarzy oczekujesz na dostarczenie paczki? Od teraz możesz z niecierpliwością spodziewać się nie tylko zawartości, ale i samego pudełka! Dlaczego? Kreatywne i przyjazne dla środowiska wykorzystanie zasobów jest dla nas w HABA bardzo ważne.

Czy wiesz na przykład, że nasze zabawki produkowane są z drewna, które pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej? Ponadto nieustannie optymalizujemy warunki ramowe naszej produkcji, stosujemy procesy przyjazne dla środowiska i stale udoskonalamy technologie.

Ta zrównoważona koncepcja nie kończy się w momencie, gdy produkt opuszcza nasz magazyn. Wprawdzie opakowania są niezbędne do dostawy, lecz niekoniecznie muszą trafiać do kosza na śmieci! Twoje pudełko może znacznie więcej: dzięki dużym i solidnym powierzchniom doskonale nadaje się do wykonania rękodzieła z dziećmi.

zrobtosam_z_kartonu 

Zrób to sam z kartonu

Rękodzieło wspiera kreatywność zarówno u dzieci, jak i dorosłych, a czas spędzony przy wspólnym majsterkowaniu jest bezcenny. Wystarczy kawałek kartonu, klej, papier i nożyczki, a można wykreować jedyne w swoim rodzaju arcydzieła!

Co jest niezwykłego w majstrowaniu przy kartonach?

Chcielibyśmy pokazać Wam, jak wspaniałe rzeczy można stworzyć z przedmiotów, które wcześniej pełniły zupełnie inną funkcję! Poniżej przedstawiamy ekscytujące i niezwykłe pomysły na rękodzieło, które Ty i Twoje dzieci możecie wykonać z użyciem z opakowań kartonowych. W połączeniu z naszymi produktami HABA gwarantujemy trwałą zabawę! Masz całkiem inny pomysł? Świetnie! Cieszymy się, że nasze sugestie pobudziły Twoją wyobraźnię.

Szukasz fajnych pomysłów na rękodzieło?

Oprócz aspektu zrównoważonego rozwoju, przeprojektowane pudełka kartonowe będą również ciekawie wyglądać i służyć dziecku do zabawy. Wykonane z kartonu: pralka, domek do gry minigolfa czy etażerka na ciasto mogą zostać udekorowane w indywidualny sposób, tworząc w ten sposób jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki i dekoracje.

Poniżej znajdziesz instrukcję jak wykonać:

 

zrob_to_sam_pralka_haba

Zrób to sam Pralka

zrob_to_sam_etazerka_haba

Zrób to sam Etażerka

zrob_to_sam_minigolf_haba

Zrób to sam Minigolf

zrob_to_sam_zegar_haba

Zrób to sam Zegar

Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.