Kullerbü - Jeden system – wiele kombinacji

kullerbu_kulodromy

Strona główna

Świat zabawy

Kombinacje Kullerbü

Filmiki

FAQ

Zrób to sam

 

kombinacje_kulodromy

 

katalog_kullerbu_haba

Zobacz katalog Kullerbue z pełną ofertą kulodromów

Niezapomniana zabawa dla dzieci 2 – 8 lat

System kulodromów Kullerbü HABA jest wszechstronny, ale jego możliwych kombinacji jest równie wiele: elementy Kullerbü można łatwo i elastycznie łączyć razem. Pobudza to wyobraźnię i kreatywność wszystkich małych budowniczych w wieku od 2 do 8 lat i zapewnia jeszcze większą różnorodność podczas zabawy.

Zestawy uzupełniające Kullerbü

A dla wszystkich małych majsterkowiczów, którzy chcą rozszerzyć i poszerzyć swoje własne kreacje Kullerbü, przygotowaliśmy również praktyczne zestawy uzupełniające Kullerbü. Słupy, proste tory, łuki i elementy łączące w szczególny sposób pomagają spełnić wszystkie marzenia konstruktorów Kullerbü.

Bezpieczne konstrukcje

Przykłady struktury kombinacji dla torów Kullerbü jest pokazany na każdym opakowaniu Kullerbü. Projektanci Kullerbü pilnie pracowali nad każdą możliwą konstrukcją i przetestowali je pod kątem stabilności, bezpieczeństwa i najlepszej zabawy. Ale to zawsze tylko jedne z wielu sposobów na budowanie i łączenie kombinacji Kullerbü. Ostatecznie to dzieci i ich rodzice decydują, w jaki sposób kulki i auta Kullerbü odnajdą drogę przez kolorowy świat zabaw. Jako sugestię zebraliśmy kilka przykładów kombinacji, które pokazują elastyczność tego systemu do zabawy. Świat Kullerbü jest duży, kolorowy i nieograniczony: odkryj wspaniałe warianty konstrukcyjne na naszej stronie internetowej HABA lub w naszym katalogu on-line.

swiat_kullerbue kulodromy_kombinacje
kullerbu_designs9IymOyEX0jme zrobtosam_kullerbu
kullerbu_matrial kullerbu_lacznikiSW9v4JFWE0aSv fabryka_habaiaiaCnNJ7mlMD

 

Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.