Kulodromy Kullerbü - Design przyjazny dzieciom

kullerbu_kulodromy

Strona główna

Świat zabawy

Kombinacje Kullerbü

Filmiki

FAQ

Zrób to sam

kulodrom

Przyjazny dzieciom design

Świat zabawek Kullerbü firmy HABA inspiruje dzieci i rodziców nie tylko wspaniałymi efektami i łatwym montażem, ale także swoim uroczym, przyjaznym dzieciom designem. Kolorowe kulki i elementy łączące wprowadzają do gry wiele kolorów. A wszystkie duże elementy Kullerbü, takie jak rampy górskie i doliny, rampa zapętlona lub brama dzwonkowa, są opatrzone pięknymi ilustracjami. Dzieci mają tu wiele do odkrycia: zabawny żółty kot, który cieszy się, gdy dzwoni dzwonek na mecie; dzielna żaba, która zawsze mierzy wysoko; lojalny pies, który z ziemi obserwuje swoich przyjaciół podczas przygód lub zuchwałe niebieskie myszy, które włączają się w każdą zabawę.

 kulodrom_dla_maluchow

Radość bez końca

Pomysłowe pojazdy zapewniają nieograniczoną radość z jazdy po kulodromach Kullerbü: szybkie napędowe auta wystarczy tylko krótko pchnąć, a same nabierają prędkości. Dzięki zabawnym autkom - kabrioletom kulki Kullerbü mogą wybrać samochód dla siebie. Kulki wsiadają do auta, a kiedy mają na to ochotę, po prostu wysiadają i toczą się po kulodromie same. Spryciule!

 kulodrom_do_zabawy

Wszechstronność i niezwykła stabilność

„Wielką zaletą systemu Kullerbü HABA jest jego wszechstronność: stabilny i bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci, bardzo łatwy i elastyczny w montażu, a jednocześnie jest to pełen wyobraźni świat zabawy, który daje dużo radości i zachęca do poznawania i eksperymentowania. Ale Kullerbü HABA nadal się rozwija! Z przyjemnością pracujemy nad wieloma nowymi pomysłami”- wyjaśnia zespół projektowy Kullerbü, w skład którego wchodzą Anna Lena Filipiak, Ines Frömelt i Jan Schenkel. To oni dają kulodromom Kullerbü niepowtarzalny, piękny design, który inspiruje dzieci i ich wyobraźnię.

 

Poznaj bliżej świat kulodromów Kullerbue:

swiat_kullerbue kulodromy_kombinacje
kullerbu_designs9IymOyEX0jme zrobtosam_kullerbu
kullerbu_matrial kullerbu_lacznikiSW9v4JFWE0aSv fabryka_habaiaiaCnNJ7mlMD

 

Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.