Kulodromy Kullerbü - jakość i bezpieczeństwo

kullerbu_kulodromy

Strona główna

Świat zabawy

Kombinacje Kullerbü

Filmiki

FAQ

Zrób to sam

kulodrom

Materiał, jakość i bezpieczeństwo

Zabawki są tak dobre, jak ich materiał i wykonanie! Zasada ta dotyczy wszystkich zabawek HABA i oczywiście również systemu kulodromów Kullerbü. Od 2010 roku na naszych produktach z drewna znajduje się znak PEFC. To znaczy, że używamy drewna pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

bezpieczenstwo_kulodromy_1

Najwyższej jakości drewno bukowe

A konkretnie oznacza to, że drewno bukowe, z którego wykonane są solidne kule Kullerbü, a także kolumny, proste tory, łuki i rampy, pochodzi z lasów odległych w promieniu 150 km od firmy w Bad Rodach w Górnej Frankonii. Wspaniałe efekty, takie jak zapętlona rampa, rampy górskie i doliny lub różne bramy, są wykonane z drewnianej sklejki, która również pochodzi wyłącznie z kontrolowanych upraw. W ten sposób przyczyniamy się do utrzymania równowagi ekologicznej lasów.

bezpieczenstwo_kulodromy_2

Kolorowe i bezpieczne

Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi kolor - czy to w przypadku kulek, kostek, czy innych drewnianych elementów Kullerbü - używamy wyłącznie farb bezrozpuszczalnikowych i bejc na bazie wody. Dla nas „kolorowe” i „bezpieczne” naturalnie idą w parze.

Bezpieczeństwo to priorytet

Oprócz starannego doboru materiałów i wysokiej jakości wykonania, bezpieczeństwo jest również najwyższym priorytetem w HABA. Podobnie jak wszystkie drewniane zabawki HABA, produkty Kullerbü przechodzą zarówno wewnętrzną kontrolę jakości, jak i zewnętrzne procedury testowe. Wszystkie kulki Kullerbü mają bardzo dużą średnicę 4,6 cm, dzięki czemu nie mogą zostać połknięte przez dzieci poniżej 3 lat.

 

Poznaj bliżej świat kulodromów Kullerbue:

swiat_kullerbue kulodromy_kombinacje
kullerbu_designs9IymOyEX0jme zrobtosam_kullerbu
kullerbu_matrial kullerbu_lacznikiSW9v4JFWE0aSv fabryka_habaiaiaCnNJ7mlMD

 

Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.