Lalki dla wszystkich dzieci

lalki_szmaciane_haba

Lalki HABA uczą codziennego życia

Dzieci już od małego są zafascynowane zwykłym codziennym życiem i wplatają je do swojej zabawy. Najlepiej im się to udaje przy pomocy lalek. Lalki HABA znakomicie nadają się do tego celu:

• szelmowski wyraz twarzy jest wyhaftowany mocnymi nićmi; • ciało lalki z materiału tekstylnego ma wypełnienie z zachowującej kształt wełny poliestrowej, dzięki czemu lalki można zarówno posadzić, jak i przytulić;

• miękkie włosy z szenilowych nitek można uczesać rękami i łatwo ułożyć z nich fryzurę. Po zabawie tekstylnymi lalkami HABA przychodzi czas na równie miękkie i miłe lalki HABA z głową i kończynami z winylu.

Oferta lalek HABA jest bardzo różnorodna, dzięki czemu dla każdego dziecka znajdzie się odpowiednia lalka.

Lalki do przytulania i opiekowania się

Wiele dzieci z wielkim upodobaniem odgrywa sytuacje z codziennego życia rodziny. Bardzo popularne są zabawy w mamę, tatę i dziecko. Lalki marki HABA są wspaniałymi partnerami w zabawie i dodatkowo wspierają dzieci w rozwoju. Są lekkie i wygodne do noszenia, ich ciało jest miękkie, przez co znakomicie nadają się do tulenia, kochania i troszczenia się o nie. Zabawa lalkami rozwija zachowania empatyczne. Przy użyciu różnorodnych akcesoriów do lalek HABA dzieci mogą odgrywać różne sytuacje z dnia codziennego, takie jak karmienie, przewijanie lub układanie do snu, i w pełni wczuć się w odgrywane przez siebie role małych rodziców.

lalka_szmaciana

Przyjaciółki na całe dzieciństwo

Lalki HABA to ukochane zabawki wszystkich dzieci, ich widok sprawia im wielką radość. Niezależnie od tego, czy jest to Mali, Mirka, Edda, Roya – każda lalka to miękka, miła przyjaciółka i towarzyszka na całe dzieciństwo. Dostępne są lalki blondynki, brunetki lub lalki z rudymi włosami, w sukieneczkach, spódniczkach lub ogrodniczkach – oferta jest bardzo zróżnicowana.

szmaciane_lalki_haba

Modne ubranka dla lalek HABA

Wszystkie lalki to wspaniałe zabawki, ponieważ dzieci mogą je rozbierać i ubierać. Dzięki różnym zestawom ubranek garderoba lalek jest urozmaicona, a zabawa nimi jeszcze ciekawsza. Strój sportowy lub ubranie na zimę, ubranka do domu lub na dwór – zestawy ubranek dla lalek HABA to wspaniałe stroje odpowiednie na każdą okazję, dzięki którym lalka jest zawsze właściwie ubrana. W zależności od ubrania lalki za każdym razem wcielają się w nowe role. Mając dodatkowo do dyspozycji bogatą ofertę zestawów do zabawy HABA, dzieci mogą puścić wodze wyobraźni. Lalkowi rodzice mogą na przykład wysłać swoich małych podopiecznych z plecakiem do szkoły, lub wyprawić na wakacje z zestawem kąpielowym. W ten sposób dzieci poprzez zabawę poznają codzienne życie i spędzają ze swoimi ukochanymi lalkami dużo czasu, zawierając z nimi przyjaźń na całe życie!

Wymarzony domek dla lalek HABA

Lalki HABA najbardziej lubią się przytulać do swoich lalkowych rodziców. A zaraz po nich – do poduszki we własnym łóżeczku! Jest to możliwe dzięki wspaniałemu wyposażeniu – mebelkom dla lalek marki HABA. We własnej szafie z powodzeniem zmieszczą się na przykład różne zestawy ubranek HABA. A na własnym krzesełku przy własnym stole dla lalek siedzi się najwygodniej! Pokój dla lalek Tulipany od HABA dostarcza mnóstwo inspiracji, w jaki sposób urządzić wymarzone mieszkanko dla lalek.

Prawie jak w prawdziwym życiu

Gdy dzieci bawią się lalkami Clea, Elisa, Matti i Milou, efekt jest często zaskakujący: szybko się utożsamiają z realistycznie wyglądającymi lalkami HABA! Gdyż miękkie ciała lalek z głową i kończynami z winylu odwzorowują proporcje dziecka. Dlatego lalki HABA są idealnymi towarzyszkami zabaw dla dzieci w wieku od 3 lat.

Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.