Od drewnianego bloku do kulki Kullerbü - podróż po produkcji zabawek HABA

kullerbu_kulodromy

Strona główna

Świat zabawy

Kombinacje Kullerbü

Filmiki

FAQ

Zrób to sam

kulodrom

etap1 

Suszenie drewna

Ciężarówka z drewna bukowego przyjeżdża do fabryki zabawek HABA prawie codziennie. Pierwsza stacja to suszarnia, potem kontynuowana jest produkcja zabawek.

 

etap2 

Kontrola i sortowanie

Pracownicy HABA dokładnie przyglądają się każdemu kawałkowi drewna, przecinają go i przypisują drewno do różnych obszarów produkcji zabawek. Na przykład kulka Kullerbü wykonana jest z drewna bukowego w oparciu o rysunek techniczny z naszego działu projektowego.

 

etap4
 

Kulka Kullerbue

Na podstawie tego rysunku i odpowiednich planów pracy, każda kulka Kullerbü przechodzi następnie przez poszczególne etapy produkcji, podczas których nadaje się jej formę, kolor i wygląd: najpierw uzyskuje okrągły kształt w tokarni. Następnym krokiem jest lakiernia, w której znajduje się kilka bębnów z farbami na bazie wody w różnych kolorach. Tutaj nasz bohaterka nareszcie może zanurzyć się w pięknym kolorze!

kulodrom_duzekulki2

Efekt końcowy - radosna i zawadiacka buzia!

Podobnie jak wszystkie drewniane zabawki HABA, produkty Kullerbü przechodzą zarówno wewnętrzną kontrolę jakości, jak i zewnętrzne procedury testowe. Wszystkie kulki Kullerbü mają bardzo dużą średnicę 4,6 cm, dzięki czemu nie mogą zostać połknięte przez dzieci poniżej 3 lat.

Poznaj bliżej świat kulodromów Kullerbue:

swiat_kullerbue kulodromy_kombinacje
kullerbu_designs9IymOyEX0jme zrobtosam_kullerbu
kullerbu_matrial kullerbu_lacznikiSW9v4JFWE0aSv fabryka_habaiaiaCnNJ7mlMD

 

Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.