Pacynki z bajek - kurtyna w górę!

pacynki_bajkowe

Przed każdym przedstawieniem teatralnym wśród publiczności daje się wyczuć radosne podekscytowanie – wszyscy z niecierpliwością czekają, kiedy zacznie się spektakl. Następnie światła gasną i reflektory zostają skierowane na scenę, podnosi się kurtyna i zaczyna się przedstawienie! Kiedy po wielu minutach i krótkiej przerwie sztuka dobiega końca, aktorzy na scenie składają ukłony, a publiczność bije gromkie brawa. Tę wspaniałą atmosferę teatralną można również poczuć w pokoju dziecięcym, gdy w przedstawieniu biorą udział pacynki HABA. Wystarczy zaledwie kilka ruchów, żeby zmontować i przygotować do użytku teatrzyk HABA – całe szczęście, gdyż publiczność na widowni wprost nie może się doczekać, kiedy zacznie się przedstawienie. Oprócz odpowiedniej sceny i zespołu aktorów grających główne i drugoplanowe role, żadne przedstawienie nie może się obyć bez odpowiednich rekwizytów. Jabłko, które spożywa w bajce Królewna Śnieżka, lub koszyk, z którym Czerwony Kapturek spaceruje po lesie – wiele wspaniałych rekwizytów można znaleźć w zabawkowym sklepiku lub w domu: np. łyżka kuchenna lub szczotka do włosów udające mikrofon dla śpiewającej kukiełki, żółta piłeczka pingpongowa jako złota kula dla księżniczki i królewicza zaklętego w żabę, zrolowany kawałek papieru służący za lunetę dla policjanta, który wypatruje rabusia... To tylko część z nieograniczonej liczby pomysłów. Aby wszyscy wiedzieli, jakie przedstawienie będzie dzisiaj grane, wcześniej można oczywiście namalować program i wykonać bilety wstępu, które zostaną rozdane małym widzom.

Kurtyna się unosi...

Każde przedstawienie teatralne wymaga odpowiedniej sceny. Wystarczy zaledwie kilka ruchów, żeby zmontować i przygotować do użytku teatrzyk drzwiowy HABA – całe szczęście, gdyż publiczność na widowni wprost nie może się doczekać, kiedy zacznie się przedstawienie. Powoli unoszą się czerwone zasłony, na widowni zapada cisza, a na scenie rozpoczyna się wesoły spektakl!

kacper_pacynki

Pacynki HABA do odgrywania znanych bajek

Dzieci uwielbiają bajki – jedne bardziej, drugie mniej. Większość z nich ma swoją ulubioną bajkę i dokładnie wie, co się kiedy wydarzy. Przy pomocy pacynek HABA można z powodzeniem zagrać znane bajki, takie jak Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, Jaś i Małgosia lub Żabi król i dowolnie je modyfikować. W nowej wersji bajki o Czerwonym Kapturku w łóżku babci nie będzie na przykład leżał zły wilk, lecz krokodyl lub trzygłowy smok.

Pacynki HABA: Kacper i jego Przyjaciele

Nosi zabawną szpiczastą czapkę, zawsze ma dobry humor i jest gotowy do różnych psot. Mało która pacynka potrafi tak rozśmieszać dzieci, co Kacper. Towarzyszy swoim przyjaciołom podczas różnych przygód i jest pozytywnym rywalem wszystkich paskudnych złych charakterów. Wspólnie z Rabusiem, Policjantem, Czarodziejem i Babcią bierze udział we wspaniałych zabawnych przygodach, które rozśmieszają całą rodzinę.

Zapraszamy do obejrzeniu filmików, w których głównymi bohaterami są pacynki od HABA:

Pacynka Pożeracz Zabawek:

Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

 

Pasujące artykuły
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ