Świat produktów HABA Terra Kids - tak różnorodny i ekscytujący jak sama natura

terrakids1 

Dzieci mają własne zainteresowania i preferencje, ale są rzeczy, które je łączą: całkowicie naturalna ciekawość, potrzeba ruchu, ochota na przygodę. Jednocześnie dzieci pragną, aby dorośli traktowali ich poważnie w tym, co mówią i co chcą robić. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w świecie produktów Terra Kids, ponieważ twórcy produktów HABA współpracujący z projektantem Matthiasem Böckiem sami są rodzicami i bardzo uważnie obserwują, jak dzieci używają produktów, co im się podoba, a co nie wzbudza ich entuzjazmu. Projektanci HABA mają dorosły punkt widzenia i starają się jedocześnie patrzeć na świat oczami dzieci. Rezultatem tego jest asortyment produktów, który jest tak różnorodny i ekscytujący jak sama natura: od narzędzi dla dzieci i gier do ćwiczeń po przybory badawcze, sprzęt outdoorowy i praktyczne drobiazgi do podróży.

terrakids2

Rzeźba i Rzemiosło

Tworzenie czegoś własnymi rękami sprawia, że dzieci są dumne i rośnie ich pewność siebie. Zwłaszcza, kiedy dorośli są absolutnie pewni, że wszystko przebiega prawidłowo i absolutnie bezpiecznie a narzędzia takie, jak młotki, piły, szczypce, wiertarki itp. są przystosowane do manualnych możliwości młodych majsterkowiczów. Oczywiście pierwsze ćwiczenia odbywają się pod okiem dorosłych i to od nich dzieci uczą się, jak bezpiecznie trzymać narzędzia. Koniecznie zacznijcie od serii HABA Terra Kids Connectors! Dzieci nie tylko nauczą się podstaw rękodzieła, ale także odpoczną od codziennych obowiązków w naprawdę kreatywny sposób. Podobnie jak w sztuce rzeźbienia, tutaj też obowiązuje ważna zasada: Nie ma jednej właściwej ścieżki, ale wiele różnych, jest za to miejsce na wyzwania, wyobraźnię i błędy, z których dzieci mogą się uczyć na przyszłość. Krótko mówiąc: HABA Terra Kids to wysokiej jakości, przemyślane, ergonomiczne narzędzia wykonane z drewna i metalu idealne do dziecięcych dłoni. Narzędzie, a nie zabawki!

Ruch & Doświadczenia

Któż nie podziwia naturalnej i prawie niewyczerpanej potrzeby ruchu i odkrywania nowego u dzieci? Z imponującą energią grają w rzucanie frisbee, gonią za piłkami lub bumerangiem albo pozwalają latającym obiektom szybować w powietrzu. Wszystko, co wiąże się z ćwiczeniami na świeżym powietrzu, sprawia dzieciom radość, wzmacnia ich mięśnie i krążenie, a także zmniejsza stres. Dlatego świat produktów HABA Terra Kids zawiera również dużą liczbę ekscytujących ćwiczeń i gier przygodowych, które zachęcają i stanowią wyzwanie dla dzieci w ciągu dnia oraz zapewniają, że wyczerpane, ale szczęśliwe i zadowolone padną do łóżka po pełnym wrażeń dniu spędzonym na świeżym powietrzu.

terrakids3
terrakids4

Zbadaj i zrozum!

Przyroda to największe i najbardziej ekscytujące laboratorium plenerowe dla dzieci. Tutaj możesz znaleźć odpowiedzi na wiele ekscytujących pytań, poprzez badania, eksperymenty i obserwacje: Jaką odległość pokonuje winniczek na minutę? Czym różnią się igły świerkowe od sosnowych? A jak właściwie wyglądają kijanki? Im bardziej dzieci mogą odkrywać coś samodzielnie, tym lepiej rozumieją relacje w cyklu świata zwierząt i roślin. A im bardziej uświadamiamy sobie piękno i wyjątkowość ekosystemu, tym bardziej uważne są dzieci na jego mieszkańców.

Outdoor Classics

Dla dzieci przebywanie na łonie natury zawsze ma coś wspólnego z przygodą: czy to spacer, wędrówka, biwak, noc w domku na drzewie czy wspólne grillowanie przy ognisku ... wszędzie można z bliska doświadczyć potęgi natury. Nie potrzebujesz dużego sprzętu, aby móc się tym wszystkim cieszyć, ale zadbaj o sprzęt odpowiedni dla dzieci: dzięki klasykom outdoorowym, takim jak lornetka, scyzoryki, namiot lub latarki, dzieci są dobrze przygotowane do przebywania na świeżym powietrzu.

 terrakids5
terrakids6

Praktyczni towarzysze

To, czego dorośli potrzebują w podróży, zwykle mają przy sobie w torbach lub plecakach. To, czego dzieci potrzebują do wypraw w naturę, można znaleźć w kieszeniach kurtki i spodni: od karabińczyków po linki paracord, minikompasy i wiele więcej.

ter1a
terrakids_orzeszki6 terrakids_noze2
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.