Świat zabawy Kullerbü firmy HABA - zakręcony, kolorowy i ekscytujący!

kullerbu_kulodromy

Strona główna

Świat zabawy

Kombinacje Kullerbü

Filmiki

FAQ

Zrób to sam

 

kulodromy_dla_dzieci

 

katalog_kullerbu_haba

Zobacz katalog on-line z pełną ofertą kulodromów Kullerbue

Zabawa dla dzieci od 2 do 8 lat

Kullerbü to system do zabawy z możliwością elastycznej rozbudowy, który składa się z kolorowych torów dla kulek i torów wyścigowych dla pojazdów Kullerbü. Dzięki dużym, niemożliwym do połknięcia częściom (kulka Ø 4,6 cm) zapewnia bezpieczną zabawę dzieciom już od 2 lat. Kulodromy są równie interesujące i bardzo ekscytujące dla starszych dzieci, ponieważ elementy Kullerbü można budować jak klocki w skomplikowane konstrukcje, z różnymi fajnymi efektami, a potem się nimi bawić przez długie godziny. Pobudza to kreatywność i wyobraźnię dzieci oraz zachęca je do eksperymentowania.

Inteligentny system na klik

Kolejną specjalną cechą jest sprytny system zatrzaskowy na klik, który sprawia, że ustawienie torów Kullerbü jest dziecinnie proste, a jednocześnie zapewnia solidną stabilność.

Efekty specjalne

Dzięki kolumnom na różnych wysokościach kulki i auta mogą pędzić pewnie z dużych wysokości, pokonywać przeszkody i znów toczyć się z werwą w dół i w górę. Kulki Kullerbü zapewniają maksymalną prędkość i ekscytujące efekty. A tory Kullerbü gwarantują nową, nieograniczoną radość z jazdy, ponieważ kolorowe kabriolety podjeżdżają i śmigają w dół jak na prawdziwym torze wyścigowym. Kulki Kullerbü mogą nie tylko same się toczyć, ale także „wsiadać” do pojazdów i pozwalać dzieciom prowadzić je po torach. Te auta z napędem potrafią mknąć same – wystarczy je krótko nacisnąć. Kullerbü HABA to idealne połączenie elementów drewnianych i z tworzywa sztucznego, które świadomie wykorzystuje zalety odpowiedniego materiału. Kule, filary, łuki, proste tory i rampy wykonane są z drewna bukowego; elementy do efektów z drewnianej sklejki – wszystkie są stabilne i sprawiają, że system Kullerbü firmy HABA jest niezwykle trwałą zabawką na całe dzieciństwo - i nie tylko.

Prawdziwe drewno bukowe

Drewno to fantastyczny surowiec, dzięki któremu można zrealizować niezliczone pomysły na zabawę dla dzieci. Nie bez powodu drewniane zabawki były nieodłączną częścią asortymentu HABA od momentu powstania firmy. Elementy, które nie mogą być wykonane z drewna ze względu na ich kształt lub funkcjonalność, są wykonane z tworzywa sztucznego - na przykład elastyczne elementy łączące lub żółte strome łuki, które powodują fajną prędkość. A ponieważ mali konstruktorzy Kullerbü chcą od razu zacząć zabawę, nasi projektanci opracowali system konstrukcyjny, który jest dziecinnie prosty w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

swiat_kullerbue kulodromy_kombinacje
kullerbu_designs9IymOyEX0jme zrobtosam_kullerbu
kullerbu_matrial kullerbu_lacznikiSW9v4JFWE0aSv fabryka_habaiaiaCnNJ7mlMD

 

Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.