Witamy w rodzinie Little Friends!

littlefriends_1

Tutaj wszyscy mieszkańcy mieszkają pod jednym dachem. Na parterze są sypialnie i duża kuchnia, w której zawsze coś pysznie pachnie... Czy twój tata też lubi gotować jak tata Michael? Na piętrze znajdują się pokoje dziecięce, w których wszystko jest kolorowe. I dużo świetnych zabawek! U nas nigdy nie jest nudno! Poznaj rodzinę Little Friends!

babcia

Babcia Eli

Szczególnie lubimy babcię Elli. A wiesz, w czym babcia Elli jest naprawdę dobra? W opowiadaniu historii! Na pewno twoja babcia też opowiadała Ci historie lub bajki, prawda? Do tego jest najlepszą piekarką na świecie! Jak widać, babcia Elli bardzo lubi dbać o porządek. Trzeba przyznać, że w tej kwestii wciąż można się od niej wiele nauczyć.

dziadek

Dziadek Kurt

Dziadek jest zawsze w dobrym humorze. Lubi przebywać na zewnątrz i relaksować się w ogrodzie. Tam też od czasu do czasu bawi się z nami, dziećmi! Zawsze ma czas, żeby każdego wysłuchać, zwłaszcza, kiedy któreś z nas ma zły dzień lub jest po prostu smutny. Dziadek Kurt zawsze ma gotową radę, dzięki czemu problemy i smutki szybko znikają.

Poznaj babcię i dziadka od Little Friends

tata

Tata Michael

Tata to prawdziwy kuchmistrz! Tutaj możesz go zobaczyć w jego wspaniałej kuchni, która jest wyposażona w wiele sprzętów kuchennych. Kiedy bawimy się z dziećmi z sąsiedztwa, czasem wpadamy do domu zmęczeni i głodni. Na szczęście tata Michael potrafi bardzo szybko wyczarować dla nas pyszne małe dania.

mama

Mama Katrin

Czy to ogrodnictwo, gotowanie czy opieka nad dziećmi - Mama Katrin potrafi wszystko! A wiesz, do czego ma szczególnie wielki talent? Cudownie zaprojektowała i urządziła nasz dom. Tutaj widać, jakie meble wybrała do pokoju dziecięcego!

mariemaxlittlefriends

Marie i Max

To najmłodsi w rodzinie, Marie i Max. Nie dajcie się zwieść: wyglądają bardzo uroczo, ale mają sporo za uszami! Czasem są naprawdę mili i po prostu kochani. Zwłaszcza gdy są w wózku lub siedzą na koniku na biegunach - to dla nich świetna zabawa. Ale od czasu do czasu jest z nimi naprawdę głośno i chaotycznie! Ale wiesz co? Nie jest tak źle, przynajmniej w rodzinie Little Friends nigdy się nie nudzimy!

Spodobała Ci się rodzina Little Friends?

Wszystkie postacie znajdziesz TUTAJ.

Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.