Gry planszowe HABA

Granie w gry planszowe HABA to jak zanurzenie się w bajeczny świat pełen przygód. To budowanie doświadczeń i nauka podejmowania nowych wyzwań.
W trakcie gry mali i duzi gracze mają okazję do wykazania się odwagą – współpracując lub tocząc ze sobą emocjonujące pojedynki. Już dziś zamów wyjątkową grę HABA i zapewnij całej rodzinie wielogodzinną rozrywkę. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją oferowanych gier edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, którzy mogą wspólnie spędzić czas i dobrze się bawić. Życzymy udanych zakupów!

... Czytaj więcej
Granie w gry planszowe HABA to jak zanurzenie się w bajeczny świat pełen przygód. To budowanie doświadczeń i nauka podejmowania nowych wyzwań. W trakcie gry mali i duzi gracze mają okazję do... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Gry planszowe HABA
Zamknij filtr
od do
od do
2 od 6
2 od 6

Gry planszowe HABA – te, które bawią i uczą

Podczas zabawy istotne jest to, aby dzieci miały możliwość uczenia się, planowania ruchu i podejmowania mniejszych lub większych ryzyk. To wszystko dzieje się w bezpiecznym, kolorowym świecie planszowych gier HABA. Podczas współzawodnictwa dzieci poznają zasady gry, rozmawiają ze sobą, ćwiczą cierpliwość, uczą się kibicować oraz logicznie myśleć. Poznają dzięki temu smak wygranej lub porażki. Krótko mówiąc – doświadczają niezapomnianych emocji i wrażeń, które uczynią je silniejszymi w prawdziwym, codziennym życiu. Trening koncentracji, zdolności motorycznych, umiejętności językowych oraz społecznych to kolejne kompetencje, które dzieci zdobywają, grając w planszówki HABA.

Gry HABA – ekscytujące, różnorodne i oryginalne

Gry planszowe HABA charakteryzują się oryginalnymi scenariuszami, zabawnymi ilustracjami i łatwo zrozumiałymi zasadami. Rzucanie kostką, tasowanie kart, przesuwanie pionków, zdobywanie zwycięstwa – to najważniejsze kroki, które pokonuje każdy gracz. Wszystkie dzieci będą się świetnie bawić, niezależnie od tego, czy rozgrywka będzie się toczyć przy kuchennym stole, w dziecięcym pokoju czy też na świeżym powietrzu, wspólnie z rodziną czy w gronie rówieśników.

Oferowane gry edukacyjne dla dzieci charakteryzują się kompaktowymi formatami, dzięki czemu można je wziąć ze sobą dosłownie wszędzie – do najlepszego przyjaciela w sąsiednim domu, do babci i dziadka, a także na rodzinne wakacje czy też na pobliski plac zabaw.
Prezentowane w tej kategorii planszówki HABA to również idealny pomysł na atrakcyjny prezent dla miłośników gier.

Rodzinne gry planszowe HABA to zabawa dla małych i dużych

Kiedy dzieci i dorośli spotykają się wspólnie przy stole, z reguły każdej zabawie towarzyszy spora dawka emocji. I tak na przykład w grze „Ciuch, ciuch, mała kolejka” gracze udowadniają, że są najlepszymi maszynistami. Starają się dowieźć jak największą liczbę pasażerów na swój przystanek. Brzmi ciekawie, prawda? Jak więc przy takim scenariuszu gry może zabraknąć uśmiechu i brania odpowiedzialności za innych?

Kolejną równie ciekawą propozycją jest gra edukacyjna HABA Liczbowy dinozaur”, która poprzez zabawę ćwiczy znajomość liczb w zakresie od 1 do 10. Jest ona idealnym wyborem dla najmłodszych, podobnie jak różnego rodzaju puzzle. Kolejną fantastyczną propozycją jest „Magiczna gra memo – Jednorożec Blask Szczęścia”, polegająca na zapamiętywaniu przez graczy takich samych obrazków i uzbieraniu jak najwięcej par.
Świetną grą dla dzieci HABA jest także „Pantomima”, która uczy „mówić” tylko za pomocą gestów, mimiki i ruchów ciała. Gracze opisują wskazane pojęcia ciałem, rękami, stopami i wyrazem twarzy – bez słów.
Idealnym pomysłem na prezent jest gra HABA „Wyspa Piratów”, która zawiera mnóstwo ciekawych zagadek i jest przeznaczona dla miłośników poszukiwania skarbów. Za każdym razem można ustawić zupełnie inny kod numeryczny, dzięki czemu cała zabawa zaczyna się od nowa. Drugą wersją tego rodzaju rozrywki jest „Kraina Fantazji”.

Dzięki bogato ilustrowanym, kolorowym planszom oraz oryginalnym scenariuszom gry dla dzieci HABA zainspirują wszystkich – zarówno młodych, jak i tych nieco starszych. Sprawdź nasze propozycje już dziś i zadbaj o wspólną zabawę!