Gra nawlekanka Na wsi

Numer produktu: 005580

Produkt dostępny. Dostawa 2-4 dni robocze.

Czy krówka jada koniczynę? Czy koń potrzebuje nowej podkowy? I gdzie jest miejsce cielaczka? Gra nawlekanka Na wsi marki HABA daje dzieciom wybór: mogą one nawlekać na sznurki ładnie wykonane figurki w dowolny sposób lub... więcej

PLN 119.99

  • pieczołowicie wykonane figurki z drewna bukowego
  • z krótką historyjką
  • z grą polegającą na uważnym patrzeniu z 4 kartami z zadaniami dla 2 dzieci 
Informacje dot. produktu "Gra nawlekanka Na wsi"

Czy krówka jada koniczynę? Czy koń potrzebuje nowej podkowy? I gdzie jest miejsce cielaczka? Gra nawlekanka Na wsi marki HABA daje dzieciom wybór: mogą one nawlekać na sznurki ładnie wykonane figurki w dowolny sposób lub zgodnie z zadaniami przedstawionymi na kartach. W ten sposób za każdym razem powstają nowe, zabawne szeregi, które zachęcają dzieci również do naśladowania odgłosów wydawanych przez zwierzęta. Dwoje dzieci może się bawić w wyczuwanie figurek dotykiem: dzieci na zmianę wyciągają przedmioty z woreczka. Kto rozpozna zwierzęta, rośliny i inne elementy? Gra nawlekanka HABA doskonali w ten sposób nie tylko motorykę i zmysł dotyku, lecz również pobudza wyobraźnię, gdyż na temat farmy i zwierząt można wymyślać różne historyjki. Instrukcja zawiera trzy różne zadania, dzięki czemu gra nawlekanka sprawia nie tylko frajdę, lecz gwarantuje również urozmaicenie.

Zawartość: 2 sznurki do nawlekania ze stajnią i oborą, 1 krowa, 1 cielak, 1 koń, 1 źrebak, 1 koniczynka, 1 kwiatek, 1 dzbanek na mleko, 1 podkowa, 4 karty z zadaniami, 1 woreczek.

Szerokość
8 cm
Długość
20 cm
Waga
0.869 kg
Ilość części
15 elementów
Wiek od
1,5 roku
Zapytaj o produkt "Gra nawlekanka Na wsi"

Wyślij zapytanie

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.