Gry planszowe dla 5-latka – prawidłowy, spójny rozwój Twojego dziecka

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby jego dziecko rozwijało się prawidłowo. Rozwój fizyczny, społeczny, poznawczy i emocjonalny można wspierać. Jednym z najlepszych sposobów jest świadomy zakup zabawek. Ciekawe gry planszowe dla 5-latka pozwolą mu nie tylko miło spędzić czas z najbliższymi, ale również wszechstronnie się rozwinąć. Planszówka dla 5-latka to doskonały trening umysłowy, uważności, kreatywnego i analitycznego myślenia oraz poszukiwania najlepszych rozwiązań. Podczas zabawy z grami planszowymi dziecko uczy się także komunikacji z innymi graczami, nawiązywania sojuszy, a także radzenia sobie z porażką. Uczy się przyjmować sukces i cieszyć się ze zwycięstwa.

Gry planszowe dla 5-latków – najlepsza odskocznia od elektroniki

Jednym z największych problemów dzisiejszego świata jest to, że dzieci zbyt dużo czasu spędzają na zabawie elektroniką. Oglądają bajki na smartfonach, grają w gry na tabletach lub komputerach, przerzucają komunikację międzyludzką na świat online, zamiast spędzić czas z bliskimi w świecie realnym. Fajne gry planszowe dla 5-latka to doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli zaprosisz dziecko do wspólnej gry w planszówkę, nie będzie ono myślało o tym, aby zagrać w grę czy obejrzeć kolejny filmik. W zamian za to dostanie zainteresowanie, miło spędzony czas, śmiech, zabawę i szczęśliwe chwile.

Gry planszowe dla 5-latków – na co zwrócić uwagę?

Wybierając grę planszową dla pięciolatka, warto zwrócić przede wszystkim uwagę na tematykę gry i zakres jej trudności. Gra powinna być dostosowana do możliwości poznawczych dziecka i jego umiejętności. W naszym sklepie internetowym zaznaczamy w opisie rekomendowany minimalny wiek dziecka. Dzięki temu masz pewność, że wybrana przez Ciebie gra będzie dla maluszka odpowiednia, sprawi mu dużo radości i rozwinie jego umiejętności. To świetna inwestycja w rozwój maluszka!

Jakie gry planszowe dla dzieci oferuje marka HABA?

Gry planszowe stanowią w naszym sklepie internetowym dużą część asortymentu. Nic w tym dziwnego, gdyż są to wartościowe zabawki pod wieloma względami. Oferujemy planszówki dla dzieci od 2 roku życia. Nasze propozycje to nie tylko świetna zabawa, ale również walory edukacyjne. Planszówki przeznaczone są dla minimum 2 graczy. W zależności od wybranego modelu możesz bawić się tylko z dzieckiem lub zaprosić do zabawy także innych członków rodziny. Na szczególną uwagę zasługują gry logiczne oraz zręcznościowe, takie jak HABA „Dmuchaj na... torcik”. Ma ona wiele poziomów trudności, dzięki czemu będzie atrakcyjną zabawą także dla dorosłych. Poprzez zabawę wspiera rozwój mowy, ćwicząc motorykę narządów mowy. To bardzo fajna gra dla 5-latka.

Gry planszowe dla 5 latków i pozostały wartościowy asortyment marki HABA

Marka HABA tworzy i produkuje nie tylko fajne i polecane przez rodziców i specjalistów gry planszowe dla 5-latka, ale również wiele innych zabawek, które zyskają Twoje uznanie. Wszystkie zabawki są wartościowe dla dziecka. Oznacza to, że są nie tylko ładne, ale również pozwalają dziecku się rozwinąć podczas codziennej zabawy. Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym przygotowaliśmy piękne pacynki, dzięki którym malec przygotuje swoje własne przedstawienie, akcesoria kuchenne, dzięki którym dziecko będzie mogło naśladować rodziców podczas przygotowywania posiłku, jak również lalki przytulanki, które zadbają o bezpieczny i zdrowy sen Twojego dziecka.

Na każdym etapie zamówienia możesz liczyć na naszą pomoc. Napisz do nas lub zadzwoń, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i zdobytym przez lata doświadczeniem. Pomożemy w doborze prezentu na urodziny, imieniny, święta i Dzień Dziecka. To będzie dla nas prawdziwa przyjemność.