Fajna gra planszowa dla 7-latka to coś więcej niż tylko zabawka

Może się wydawać, że gry planszowe dla dzieci w wieku 7+ to tylko zabawki, które pozwalają miło spędzić czas, zabić nudę i odciągnąć dziecko od urządzeń elektronicznych. Oczywiście jest w tym dużo prawdy, jednakże dobre gry planszowe dla 7-latka to coś więcej. Dziecko podczas zabawy towarzyskiej ćwiczy pamięć, koncentrację, kreatywność, analityczne myślenie oraz rozwija umiejętność poszukiwania rozwiązań. Gry planszowe to także doskonały sposób na kreowanie takich umiejętności jak radzenie sobie z porażką oraz zwycięstwem, poprawna komunikacja czy rozwiązywanie problemów. Podczas zabawy wspierana jest motoryka mała, co w przypadku dziecka 7-letniego może mieć przełożenie na zręczność, staranne pisanie, wycinanie i rysowanie. To niewątpliwie świetna inwestycja w rózwój malucha

W jakie gry lubi grać dziecko powyżej 7 roku życia?

Gry planszowe to zabawki popularne wśród dzieci w każdym wieku. Chętnie sięgają już po nie dzieci w wieku 2 lat. W naszym sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo unikalnych gier, które zainteresują zarówno przedszkolaka lub ucznia. Dla dzieci wczesnoszkolnych atrakcyjne będą gry logiczne z zagadkami oraz gry przygodowe. Na szczególną uwagę zasługują także takie gry jak „Primabalerina!”, „Mały lisek Weterynarz”, „Jednorożec Blask Szczęścia – Magiczna gra memo”, „Dmuchaj na... torcik”, „Robimy porządki” oraz „Find the code! Wyspa Piratów”. Jesteś ciekaw reszty propozycji? Sprawdź koniecznie cały nasz asortyment.

Solidne i bezpieczne gry planszowe dla dzieci od 7 lat

To, co wyróżnia asortyment marki HABA na tle innych propozycji, to niewątpliwie jakość wykonania zabawek. Nie inaczej jest w przypadku gier planszowych. Niezależnie od tego czy wybierzesz produkt dla 7-latków, czy dzieci młodszych lub starszych, gra będzie wykonana solidnie, z najlepszych materiałów. Co to oznacza? Przede wszystkim jest to gwarancja bezpieczeństwa Twojego dziecka. Gry są stworzone z myślą o konkretnym przedziale wiekowym i dostosowane do możliwości dziecka. Ma to szczególne znaczenie w przypadku małych dzieci, które biorą do buzi małe przedmioty. Wyraźnie zaznaczyliśmy, które zabawki nie nadają się dla maluszków. Dobre materiały i solidne wykonanie to także trwałość i wytrzymałość. Nasze gry planszowe dla 7-latków służą dzieciom przez lata. Często przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Gry planszowe dla 7-latka, czy to dobry pomysł na prezent?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wybrać prezent dla dziecka, szczególnie wówczas, gdy wchodzi ono już w wiek szkolny, a jego upodobania bardzo szybko się zmieniają. My mamy jednak niezawodną zabawkę. Dzieci w wieku wczesnoszkolnym lubią spędzać czas z bliskimi i znajomymi. Ciekawe gry planszowe dla 7-latka będą zatem strzałem w dziesiątkę! W naszej kolekcji znajdziesz wiele propozycji zróżnicowanych tematycznie gier, w które Twoje dziecko z chęcią będzie grać z Tobą, pozostałymi członkami bliskiej rodziny, a także z przyjaciółmi. Potrzebujesz pomocy w doborze prezentu na urodziny, święta, imieniny lub Dzień Dziecka? Skontaktuj się z nami, z chęcią Ci pomożemy.

HABA – producent gier planszowych dla 7-latka oraz innych zabawek

Marka HABA tworzy unikalne, wartościowe i ciekawe dla dzieci zabawki już od kilku pokoleń. Doskonale wpisują się one w potrzeby dzieci i dorosłych, którzy w świadomy sposób chcą wspierać rozwój maluszka. Jeśli i Tobie na tym zależy, to w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo zabawek, które skradną Twoje serce, podobnie jak nasze gry planszowe przeznaczone dla dzieci w wieku 7 lat. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą zabawek dla niemowląt oraz dla starszych dzieci. Być może w najbliższej rodzinie lub wśród znajomych masz maluszka, który niedawno przyszedł na świat i chcesz wesprzeć jego rozwój już od pierwszych miesięcy życia. To będzie piękny gest. Pamiętaj, że na każdym etapie zamówienia możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zawsze pomożemy!