Gry planszowe klasyczne i mini – dlaczego warto w nie zainwestować?

Zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować w mini gry planszowe dla dzieci i na stałe wprowadzić je do planu dnia? Zabawa nimi niesie wiele korzyści. Dziecko rozwija się fizycznie, umysłowo i społecznie. Przede wszystkim ćwiczy swoją pamięć, uważność, kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia, poszukiwania rozwiązań i odczytywania faktów. Gry planszowe wspierają motorykę małą oraz zręczność. Są świetnym narzędziem do kształtowania zdolności manualnych. Wprowadzając mini gry planszowe u dzieci przedszkolnych, ułatwisz dziecku naukę pisania, rysowania i wycinania. Nauka przez zabawę jest najskuteczniejsza i najprzyjemniejsza!

Wspólnie spędzony czas przy minigrach planszowych

Jedną z najważniejszych zalet mini gier planszowych jest to, że cała rodzina się przy nich integruje. To niezwykle cenny czas spędzony w gronie rodzinnym, który przypadnie do gustu każdemu domownikowi bez względu na wiek. Gry planszowe w wersji mini, podobnie jak w wersji klasycznej, pozwalają zacieśnić więzy rodzinne, uczą zespołowości i komunikacji. Te umiejętności z pewnością przydadzą się w szkole i życiu dorosłym. Takie chwile są bezcenne. Warto zatem zaprosić do zabawy innych członków rodziny, przyjaciół i znajomych. Jesteśmy przekonani, że ten pomysł spodoba się wszystkim uczestnikom zabawy. Mini gra wywoła uśmiech na twarzy każdego małego i dużego gracza.

Mini gry planszowe – zabawa w domu i w podróży

Gry planszowe mini to produkt często wybierany przez naszych klientów. To idealna zabawka niezależnie od tego, w jakim miejscu będzie użytkowana. Doskonale sprawdza się w warunkach domowych np. podczas jesienno-zimowych długich wieczorów czy wakacji. Dzięki niewielkim rozmiarom mini gry planszowe można zabrać ze sobą do pociągu lub samochodu. Będzie również niezastąpiona w letnie wieczory, gdy wszystkie atrakcje dla dzieci będą już nieczynne, a zależeć Wam będzie na wspólnie spędzonym czasie w gronie urlopowiczów. Dzieci mogą także zaprosić do zabawy innych wypoczywających np. z okolicznych domków lub namiotów. Taka wspólna gra może być początkiem ciekawej przyjaźni i owocnej znajomości na długie lata.

Wysokiej jakości mini gry planszowe

To, co wyróżnia mini gry planszowe dla dzieci HABA to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Gry planszowe bazują na wysokiej jakości surowcach, dzięki czemu są trwałe, odporne na uszkodzenia i efektowne. Twoje dziecko będzie z nich korzystać przez długie lata, a gdy wyrośnie z gry, będzie mogło podarować ją innemu dziecku. W naszym sklepie internetowym zamówisz nową, dostosowaną do wieku malca, grę. Oferujemy planszówki dla dzieci od 2 roku życia do 99 lat. Masz zatem pełen wachlarz możliwości wyboru. Sprawdź wszystkie nasze propozycje i dołącz do grona zadowolonych klientów HABA.

Gry planszowe mini i pozostałe zabawki HABA

Spodobała Ci się jakość naszych gier planszowych mini? Poszukujesz wartościowych zabawek? Nasz asortyment przypadnie Ci zatem do gustu. Do wyboru pozostawiamy zabawki dla dzieci przedszkolnych i szkolnych oraz artykuły dla niemowlaków. Bezpieczne, oryginalne i wartościowe pod względem edukacyjnym zabawki przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Kulodromy, maty edukacyjne, wózki do nauki chodzenia, lalki przytulanki, figurki, pacynki, akcesoria kuchenne i ogrodowe to tylko część naszych propozycji. Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą? Zapisz się do naszego newslettera. Będziemy informować Cię o pojawiających się w sklepie nowościach i wyprzedażach. $desc