Jakie powinny być gry planszowe dla 10-latka?

Zastanawiasz się, jakie powinny być gry planszowe dla dzieci w wieku 10 lat? Naszym zdaniem przede wszystkim dostosowane do wieku dziecka. Ciekawe gry planszowe dla 10-latka to takie, które dają mnóstwo zabawy, wywołują śmiech, dostarczają wiedzy, są emocjonujące i oryginalne. Dobrym przykładem będzie gra „Karuba”, w której każdy gracz jest poszukiwaczem skarbów, lub gra taktyczna i zręcznościowa dla dzieci „Dolina Wikingów”, w której do dyspozycji graczy są statki Wikingów i dużo złota. Polecane gry planszowe dla 10-latka to „The Key – Rabunek w Willi Cliffrock” oraz „Rzuć kości”. Koniecznie sprawdź cały nasz asortyment. Z pewnością nie pożałujesz!

Czego uczą fajne gry planszowe dla 10-latka?

Gry planszowe dla dziesięciolatka stworzone zostały z myślą o zrównoważonym rozwoju dziecka. Zależy nam na tym, aby dziecko rozwijało się wszechstronnie. Gry planszowe to doskonały trening koordynacji wzrokowo-ruchowej, zręczności, motoryki małej, pamięci, uważności, kreatywności, analitycznego myślenia oraz umiejętności poszukiwania rozwiązań. To jeszcze nie koniec! To niezastąpiony sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie rodzinnym oraz z najbliższymi przyjaciółmi. Dzięki tego typu grom dziecko nabierze umiejętności społecznych. Będzie lepiej nawiązywało kontakty, łatwiej się komunikowało i radziło sobie z różnymi sytuacjami. To wszystko przyda się Twojemu dziecku na późniejszych etapach edukacji.

HABA – fajne gry planszowe dla graczy w każdym wieku

Marka HABA tworzy nie tylko ciekawe gry planszowe dla 10-latków, ale również dla dzieci młodszych, nastolatków. W naszej ofercie znajdziesz zabawki dla maluszków, które mają około 2 lat. Już na tym etapie możesz postawić na wspieranie rozwoju maluszka. Przy każdej grze umieściliśmy informację, dla jakiego wieku jest ona rekomendowana. Dzięki temu bez trudu znajdziesz grę idealną dla każdego dziecka z Twojego najbliższego otoczenia. Pomyśl, komu możesz wręczyć grę w prezencie urodzinowym, imieninowym, świątecznym i na Dzień Dziecka. Dzięki nam wywołasz uśmiech na wielu twarzach! Na szczególną uwagę zasługują produkty z serii „Moje pierwsze gry”. To propozycje dla najmłodszych. Dzięki nim dzieci płynnie wejdą w świat gier, a jako 10-latkowie będą już prawdziwymi mistrzami planszówek.

Jak zamówić gry planszowe dla 10-latka w sklepie HABA?

Spodobały Ci się oferowane przez nas gry planszowe dla 10-latka? Zastanawiasz się jednak, czy poradzisz sobie z procesem zakupowym? Gwarantujemy Ci, że tak! Wystarczy, że wybrane przez siebie gry umieścisz przy pomocy przycisku w wirtualnym koszyku, a następnie w ten sam sposób postąpisz z pozostałymi zabawkami dla dzieci. Kolejnym etapem jest finalizacja zamówienia. Wybierz formę zapłaty oraz dostawy, wprowadź adres, pod jaki mają być dostarczone zabawki i oczekuj na kuriera. Przyjedzie do Ciebie w najkrótszym możliwym czasie. Pamiętaj także o zapisaniu się do naszego newslettera. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco z nowościami i wyprzedażami. Zapewniamy, że warto!

HABA – gry planszowe, lalki, pacynki i pozostałe zabawki

Od lat kreujemy świat dzieci, tworząc unikalne zabawki, dzięki którym maluchy się rozwijają i są szczęśliwsze. W swojej ofercie oprócz fajnych gier planszowych dla 10-latków posiadamy także bogaty asortyment innych zabawek, takich jak kulodromy, maty edukacyjne, pacynki, akcesoria kuchenne, figurki oraz lalki przytulanki. Jesteśmy przekonani, że w naszym asortymencie znajdziesz zabawkę dla każdego dziecka. Masz kłopot z wyborem jednej zabawki? Potrzebujesz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z chęcią pomożemy zarówno w wyborze planszówki dla dziesięciolatka, jak i każdej innej zabawki. Posiadamy ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Nasi konsultanci z pewnością Cię nie zawiodą! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.