Gra planszowa przygodowa dla dzieci, czyli przyjemnie spędzony czas w gronie rodzinnym

Nastały takie czasy, że każda minuta spędzona z dzieckiem jest na wagę złota. Każdy rodzic chce bawić się z maluszkiem, jednocześnie wspierając jego rozwój. Idealnym wyborem są zatem gry planszowe przygodowe. Tego typu zabawa ucieszy każdego niezależnie od wieku. W planszówki chętnie grają przedszkolaki, uczniowie, nastolatkowie i dorośli. Jeśli jest taka możliwość, zaproś do zabawy innych członków rodziny, znajomych i przyjaciół. Nie zapomnij o bliskich Twojego dziecka. Z pewnością pomysł gry w planszówkę przygodową z kolegami i koleżankami przypadnie mu do gustu. W ten sposób możecie spędzać wieczory przez cały rok, nie tylko w okresie jesienno-zimowym. Wspólnie spędzony czas zacieśni więzy i wypracuje cudowną relację.

Gry planszowe – korzyści rozwojowe

Niezależnie od tego, jakiego typu grę planszową zaproponujesz swojemu dziecku podczas wspólnie spędzanego czasu, zabawa będzie niosła ze sobą wiele korzyści. Gry planszowe to sposób na zabicie nudy i odciągnięcie dziecka od urządzeń elektronicznych, a to obecnie bardzo ważny argument. Dzięki tego typu zabawie zadbasz o interakcję z dzieckiem, rozwiniesz jego zdolności komunikacyjne i w kontrolowany sposób nauczysz go radzić sobie z porażką oraz zwycięstwem. Gry planszowe przygodowe to także doskonałe ćwiczenie współpracy w grupie. W czasie rozgrywek dziecko trenuje również motorykę małą, zręczność oraz zdolności manualne. To wszystko z pewnością przyda mu się na późniejszych etapach edukacji oraz w życiu dorosłym.

Przygodowe gry planszowe – trening umysłowy dla każdego

Zabawa w gry planszowe przygodowe zainteresuje z pewnością każdego. W tego typu planszówki mogą grać dzieci przedszkolne, w wieku szkolnym oraz dorośli. To mnóstwo frajdy, radości i świetny trening umysłowy. Gry te rozwijają wszystkie zmysły, dziecko ćwiczy pamięć, uważność, koncentrację, samodzielnie poszukuje rozwiązań, wymyśla strategie i analizuje. Dodatkowo dziecko uczy się przestrzegania wyznaczonych zasad gry. Warto pamiętać także o tym, że tematyczne, przygodowe gry planszowe dostarczają dziecku konkretnej wiedzy – malec rozwija się na wielu płaszczyznach jednocześnie.

Jakie gry planszowe przygotowali specjaliści marki HABA?

Gry planszowe HABA są często wybierane przez placówki opiekuńczo-wychowawcze, w tym szkoły, przedszkola i świetlice. Nie ma w tym nic dziwnego – są trwałe, efektowne i wartościowe pod względem edukacyjnym. Przygodowe gry planszowe to tylko część propozycji naszych specjalistów. Do dyspozycji naszych wymagających klientów przygotowaliśmy także gry kooperacyjne, logiczne i karciane. Wśród wielu gier wartych uwagi z pewnością należy wymienić pozycje, takie jak: „The Key – Rabunek w Willi Cliffrock”, „Dolina Wikingów”, „Księżycowy zamek”, „Karuba”, „Magiczny kocioł” i „Mały lisek Weterynarz”.

Gry planszowe przygodowe w atrakcyjnej cenie

Dlaczego gry planszowe przygodowe dla dzieci warto zamawiać u producenta? Przede wszystkim z uwagi na atrakcyjną cenę, która nie jest zawyżona przez marżę innych sklepów. Brak pośredników sprawia, że koszt wysokiej jakości gry jest o wiele mniejszy.. Dodatkowo masz pewność, że produkt jest pełnowartościowy i oryginalny. Co więcej, zapisując się do newslettera, możesz dodatkowo obniżyć koszt zakupu. Jak to możliwe? Zapisani klienci otrzymują jako pierwsi informację o nowościach i wyprzedażach. To dodatkowa okazja, aby kupić prezenty dla dzieci w atrakcyjnej cenie. Poszukujesz pomysłu na upominek urodzinowy, imieninowy, świąteczny, a może z okazji Dnia Dziecka? Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie!

Przygodowe gry planszowe i pozostały asortyment HABA

Oferujemy najlepsze gry przygodowe planszowe dla dzieci, ale nie tylko. Będąc na naszej stronie internetowej, koniecznie zapoznaj się również z pozostałym asortymentem, czyli z zabawkami dla dzieci przedszkolnych i szkolnych oraz z zabawkami dla niemowląt. Maty edukacyjne, wózki do nauki chodzenia, piłki sensoryczne, zabawki do chwytania, lalki przytulanki, klocki, układanki magnetyczne, kulodromy i akcesoria kuchenne to jedynie niewielki ułamek zabawek, jakie przygotowaliśmy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór może być trudny. Z tego też względu do Twojej dyspozycji pozostawiamy naszych specjalistów. Z chęcią podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Zależy nam na Twoim zadowoleniu oraz płynnym rozwoju Twojego maluszka. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość mailową. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach pracy biura. Odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zdaj się na nas! Zapewniamy, że nie pożałujesz!