Drewniane zabawki dla dzieci w postaci klocków i układanek z drewna

Drewniane zabawki dla dzieci w postaci klocków i układanek są znane już od dawna i cieszą się ogromną popularnością wśród małych i dużych miłośników dobrej zabawy.
Tak szerokie zainteresowanie oferowanymi przez nas produktami nie jest dziwne, gdyż tego rodzaju zabawki dają wiele przyjemności i możliwości na spędzenie wspólnie czasu.

Ogromną zaletą proponowanych drewnianych zabawek dla dzieci jest fakt, iż znakomicie sprawdzą się jako pomysł na prezent, który nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne. Drewno to surowiec odnawialny o wielu cennych właściwościach. Dzięki niemu drewniane zabawki dla dzieci HABA są przyjemne w dotyku i maluch łatwo chwyta je swoimi małymi rączkami.

Wszystkie z oferowanych modeli są wykonane z najwyższej klasy materiałów, co gwarantuje tym samym wyjątkową trwałość, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu prezentowane w tej kategorii drewniane klocki edukacyjne dla dzieci zapewnią wiele lat doskonałej zabawy, często także dla kilku następnych pokoleń.

Trening zmysłów i nauka z zabawkami HABA

Kolorowe zabawki to prawdziwy trening zmysłów dla dziecka. Ich elementy często przedstawiają urocze motywy, takie jak postaci zwierząt, kwiaty, wzory w szerokiej gamie bajecznych kolorów. To wzbudza zainteresowanie dzieci i w sposób szczególny zachęca je do zabawy. Kolorowe drewniane zabawki są idealne do nauki pierwszych słów i cyfr, rozpoznawania i nazywania kształtów oraz kolorów. Doskonale sprawdzają się przy treningu pamięci i koncentracji albo w ćwiczeniu zdolności motorycznych, dlatego też można je wykorzystać na wiele różnych sposobów.

Najpopularniejsze drewniane zabawki edukacyjne HABA

W naszym sklepie czeka szeroki wybór klocków drewnianych, oferowanych w większych i mniejszych zestawach.

Podstawowy komplet zawiera 26 elementów i składa się z prostopadłościanów, trójkątów, mostów i okrągłych kolumn, wykonanych z drewna bukowego w naturalnym kolorze, umożliwiających tworzenie zarówno prostych, jak i rozbudowanych konstrukcji.

Równie ciekawą propozycją jest zestaw podstawowy składający się z kolorowych klocków, których odcienie i kształty pobudzają wyobraźnię, ćwiczą koncentrację oraz cierpliwość. Komplet ten składa się z 28 klocków, natomiast większy zestaw zawiera aż 43 elementy. Zabawki tego rodzaju pozwalają za każdym razem tworzyć zupełnie nowe i inne konstrukcje, co stanowi znakomite urozmaicenie zabawy.

Dużym zainteresowaniem cieszy się też zestaw klocków Kulodrom, który daje wiele możliwości na eksperymentowanie i pozwala maluchowi puścić wodze fantazji. Dzięki dziecięcej wyobraźni powstaną wysokie wieże i małe łuki, a wszystkie elementy mogą zostać połączone wieloma rampami. W ten sposób zostanie stworzony wspaniały kulodrom, po którym kulki pomkną w kierunku doliny. Kiedy pod spodem przeturlają się kolorowe kulki, w nagrodę za prawidłowe ułożenie łuku rozlegnie się wesołe dźwięczenie dzwoneczka.

Do popularnych zestawów drewnianych klocków dla dzieci należy również kolorowy pociąg odkrywców, który jest pełen uroku. Kółka w różnych odcieniach, w połączeniu z krążkami dają mnóstwo zabawy, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową i małą motorykę. Pociąg ma dwa wagoniki z wyjątkowo cennym ładunkiem, o różnych barwach i formach. Dodatkowo do zestawu dołączona jest figurka kolejarza, a po złożeniu wszystkich elementów kolejka jest gotowa do ruszenia w podróż. W międzyczasie można zmieniać wagony łączące się ze sobą za pomocą magnesu, co jest bardzo łatwe i szybkie.
Taki komplet to znakomity pomysł na prezent dla najmłodszych, którzy uwielbiają pociągi, a także układanie klocków. Zestaw można wykorzystać w domu i na placu zabaw, gdyż nie zabiera dużo miejsca ze względu na kompaktowe wymiary.

Największy wybór zabawek i klocków tylko u nas!

Firma HABA produkuje zabawki i układanki drewniane dla dzieci i niemowląt, używając materiałów z lokalnego drewna bukowego.
Oferta niemieckiego producenta jest ogromna, dzięki czemu można w niej znaleźć różnego rodzaju klocki, układanki, figurki do zabawy, gry planszowe, zabawki do chwytania, kulodromy i wiele, wiele innych.

Główną misją naszej firmy jest spełnianie marzeń każdego malucha. Wszystkie propozycje są w pełni bezpieczne dla dzieci, a także dają wiele możliwości na świetną zabawę zarówno w domu, jak i na wycieczce. Można zatem korzystać z nich w każdej wolnej chwili. Dlatego już dziś zamów najwyższej jakości klocki drewniane edukacyjne dla swojego dziecka, które również Tobie dadzą wiele radości podczas układania. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz pomoc na każdym jego etapie. W razie pojawienia się dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem zachęcamy do kontaktu z konsultantami, którzy chętnie na nie odpowiedzą i rozwieją wszelkie wątpliwości.