Dlaczego warto grać w gry planszowe?

Badania dowodzą, że gry planszowe doskonalą sprawność umysłową i motorykę dziecka. Z tego też względu zalecane jest granie nie tylko w okresie niemowlęcym, dziecięcym, ale również w życiu dorosłym. Gry rozwijają logiczne myślenie i wyobraźnię. Zmuszają do główkowania i poszukiwania najlepszych rozwiązań. Fajne gry planszowe dla 9-latka dodatkowo uczą radzenia sobie z porażką, pracy pod presją czasu oraz logicznego myślenia. Gry planszowe wspomagają motorykę małą, a więc zręczność i zdolności manualne. Dzięki temu dziecko łatwiej radzi sobie z zadaniami manualnymi, takimi jak tworzenie kartek świątecznych, figurek z modeliny czy świątecznego łańcucha na choinkę. Gry planszowe warto zatem wprowadzić już od najmłodszych lat.

Gry planszowe dla 9 lat – doskonale spędzony czas w gronie rodzinnym

Dla rodziców niezwykle ważny jest czas spędzony z dzieckiem. Grając w gry planszowe, możesz go zyskać jeszcze więcej. Wprowadź grę jako rytuał. Ustalcie, że raz w tygodniu siadacie do rozgrywek. Zamówcie gry dla 9-latka planszowe z naszej oferty i bawcie się dobrze. Możecie zaprosić do zabawy dziadków czy przyjaciół rodziny. Świetnym pomysłem jest także zaproszenie znajomych Twojego dziecka. Koleżanki i koledzy chętnie dołączą się do zabawy. Zaopatrz się w gry planszowe od 9 lat z naszej kolekcji. Im więcej gier, tym większa zabawa.

Najlepsza gra planszowa dla 9-latka – znajdziesz ją w kolekcji HABA

Interesują Cię fajne gry planszowe dla 9-latka? Z pewnością znajdziesz je w kolekcji marki HABA. Dla uczniów przygotowaliśmy bogaty asortyment gier o zróżnicowanej tematyce. Dla dzieci w wieku 9 lat idealne będą gry logiczne z kartami i zagadkami, gry detektywistyczne, takie jak HABA „The Key – Rabunek w Willi Cliffrock” oraz wesoła, oryginalna gra HABA „Karuba”. Wysokiej jakości rekwizyty do gry sprawiają, że zabawa jest prawdziwą przyjemnością, a gdy Twoje dziecko przestanie się nimi bawić, gry będą mogły posłużyć innemu dziecku i jego rodzinie. Solidnie wykonane gry to wiele lat doskonałej zabawy dla każdego.

Planszówki dla 9-latka i pozostałe zabawki HABA

Marka HABA od pokoleń tworzy zabawki dla dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym. Gry planszowe dla dzieci w wieku 9 lat to tylko jedna z wielu propozycji. Na szczególną uwagę zasługują zabawki dla niemowląt. W tej kategorii znajdziesz między innymi karuzele mobilne, maty do zabawy z wodą, wózki do nauki chodzenia, stojaki na zabawki, łańcuszki do wózka, figurki chwytaki oraz piłki sensoryczne. Bogaty asortyment przygotowany został także dla starszych dzieci. Oferujemy między innymi kulodromy dla dzieci, akcesoria kuchenne dla dzieci Biofino, lalki dla dzieci, figurki do zabawy Little Friends, pacynki do teatrzyku oraz zabawki outdoorowe Terra Kids. To pokaźna kolekcja, która z pewnością przypadnie do gustu Twojemu dziecku.

Jak zamówić planszówki dla 9-latków od HABA?

Podobają Ci się nasze gry planszowe dla dzieci powyżej 9 roku życia? Chcesz zamówić kilka egzemplarzy? To bardzo proste. Intuicyjny system nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Wystarczy, że wybrane przez siebie gry planszowe dla 9-latka umieścisz w wirtualnym koszyku przy pomocy przycisku. W kolejnym etapie wybierzesz formę płatności i dostawy. Cały proces nie zajmie Ci więcej niż kilka minut, a kurier z Twoją paczką dojedzie w najszybszym możliwym czasie.

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą? Zapisz się do naszego newslettera. Będziemy informować Cię o nowościach i wyprzedażach. Możesz nas także obserwować w mediach społecznościowych. Śledź naszą ofertę. Zapraszamy także do zapoznania się z treściami dostępnymi na blogu dla rodziców. To miejsce pełne inspiracji i skutecznych metod wychowawczych. W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy dostępni w godzinach pracy biura.