Odgrywanie ról z akcesoriami kuchennymi dla dzieci Biofino

Nie dziwi fakt, że maluchy – naśladując dorosłych – chciałaby zrobić zakupy w sklepie lub przygotowywać pyszne przysmaki w ich dziecięcej kuchni.

W HABA rozumiemy potrzeby najmłodszych, dlatego w szerokiej ofercie naszych produktów rodzice znajdą wszystko to, co potrzeba do zabawy swojej pociechy, w tym również serię HABA Biofino. Do wyboru są zatem kuchnie dziecięce, zabawki kuchenne oraz przybory kuchenne dla dzieci, a także wiele artykułów spożywczych z drewna, plastiku i tkaniny: owoce, warzywa, pieczywo, wędliny, ryby czy słodycze.
Dorośli i dzieci zachwycić się mogą formą smakołyków z dopracowanymi, realistycznie wyglądającymi detalami. Można je pokroić w plastry, podzielić na kawałki, a następnie połączyć wszystko za pomocą rzepów.
Żywność sprawia wrażenie prawdziwej i smakowitej, co zdecydowanie zwiększa radość z zabawy.

Wraz z zabawkami kuchennymi dla dzieci najmłodsi mogą odgrywać najróżniejsze sceny z życia, gotować zarówno dla siebie, jak i dla całej rodziny.
Mogą przyrządzać pyszne napoje i okazałe dania, a także niewielkie i smaczne desery, takie w sam raz na podwieczorek. Cała akcja może dziać się w kuchni, w restauracji lub kawiarni – to dodatkowo podnosi poziom realności całej zabawy za pomocą zabawek w postaci akcesoriów kuchennych HABA.
Ilość kombinacji ogranicza jedynie wyobraźnia, którą dzieci ćwiczą i rozwijają, przygotowując i serwując dania.

Biofino od HABA – czasem słodkie, czasem słone, ale zawsze bez kalorii

Seria produktów spożywczych i akcesoriów kuchennych do zabawy dla dzieci Biofino zachwyca swoją ponadczasowością, dlatego chętnie bawią się nimi zarówno dzieci młodsze, jak i te starsze.

Zabawkowe akcesoria kuchenne, takie jak zestawy śniadaniowe, owoce, warzywa, chleby czy też zestawy do skomponowania własnych sandwichy, pozwalają na wielogodzinną zabawę i wstęp do przygody z gotowaniem.
Smakołyki idealnie pasują do każdego sklepiku czy restauracji, co czyni zabawę jeszcze bardziej atrakcyjną.
Nie bez powodu plastikowe akcesoria kuchenne dla dzieci są popularne wśród dzieci oraz ich opiekunów.

Z zabawkowymi akcesoriami kuchennymi Biofino serwowanie dań staje się proste, a maluchy w ciekawy sposób poznają świat kuchennych zmagań, związanych z przygotowaniem posiłku.

Jakie akcesoria znajdziesz w serii Biofino?

Wśród wielu akcesoriów kuchennych dla dzieci zdecydowanie warto wyróżnić kompletne zestawy składające się na przykład z kuchenki gazowej lub elektrycznej.
Dzieci mogą na nich przygotowywać różnego rodzaju posiłki i bawić się w ten sposób jak nigdy wcześniej.

Warto wiedzieć, że to rodzaj zabawy, który przynosi dzieciom bardzo wiele różnych korzyści, na czele z poznaniem zasad panujących w restauracyjnych lub przydomowych kuchniach.

W ofercie Biofino znajdziesz także dania, których w zasadzie na pierwszy rzut oka nie da się odróżnić od prawdziwych. Mowa między innymi o kurczaku z rożna, chlebie, koszyku z warzywami bądź torcie urodzinowym, który można podarować solenizantowi jako piękny i spersonalizowany prezent. Wspólną cechą wszystkich akcesoriów Biofino jest ich doskonała jakość w połączeniu z wytrzymałością i pięknym designem, co zapewnia maluchom długotrwałą i atrakcyjną zabawę w gronie rówieśników lub z rodzicami.