Jednorożce w chmurkach - chmurkowe kryształki (edycja polska)

Numer produktu: 301592

Produkt dostępny. Dostawa 2-4 dni robocze.

Gra Jednorożce w chmurkach - chmurkowe kryształki (edycja polska) to doskonała propozycja na zabawę dla Twojego dziecka. Cztery prześliczne jednorożce tworzą paczkę zgranych przyjaciół. Żyją w Krainie Chmurek i wspó... więcej

PLN 69,99

  • proste zasady gry gwarantują wspaniałą zabawę
  • uczy brania odpowiedzialności za swoje decyzje
  • dla małych miłośników jednorożców 
Informacje dot. produktu "Jednorożce w chmurkach - chmurkowe kryształki (edycja polska)"

Gra Jednorożce w chmurkach - chmurkowe kryształki (edycja polska) to doskonała propozycja na zabawę dla Twojego dziecka.

Cztery prześliczne jednorożce tworzą paczkę zgranych przyjaciół. Żyją w Krainie Chmurek i wspólnie spędzają tam miło czas. Galopują z radością po miękkich, bawełnianych chmurach. Zjeżdżają po kolorowych tęczach lub bawią się błyszczącymi, różowymi kryształkami chmur. Gdy zbliża się burza jednorożce muszą jednak szybko uciec z ciemnych chmur, w kierunku słońca.

Kto pomoże jednorożcom szybko i bezpiecznie przejść na stronę słońca i dodatkowo zebrać po drodze tyle chmurkowych kryształków, ile to tylko możliwe? Wygrywa ten, kto uratuje przed nadciągającą burzą najwięcej różowych błyskotek. Dzięki tej grze maluch w bajkowy sposób uczy się brania odpowiedzialności za swoje decyzje oraz troski o innych.

Odkryj więcej planszówek dla małych fanów jednorożców TUTAJ>>> 

Zawartość
1 plansza do gry, 1 turkusowy jednorożec „Blask Szczescia”, 1 żółty jednorożec „Gwiezdny Pył”, 1 fioletowy jednorożec „Magiczny Kwiat”, 1 różowy jednorożec „Zaczarowane serce”, 60 chmurkowych kryształków, 1 różowa kostka z kryształkami, 1 niebieska kostka z chmurkami, instrukcja do gry
Wiek od
3
Autorzy
Kristin Mückel
Ilustratorzy
Roehe, Stephanie
Rodzaj gry
ekscytująca gra z kostką
Min. liczba graczy
2
Max liczba graczy
4
Min. czas gry
10 min
Zapytaj o produkt "Jednorożce w chmurkach - chmurkowe kryształki (edycja polska)"

Wyślij zapytanie

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


Przypisane produkty

Wio, koniku! (edycja polska)

PLN 119,99