Klocki odkrywców Wesołe dźwięki

Numer produktu: 007628

Produkt dostępny. Dostawa 2-4 dni robocze.

Wszyscy mali miłośnicy muzyki już nastawiają uszu, gdyż Klocki odkrywców Wesołe dźwięki marki HABA kryją w sobie wiele różnych odgłosów. Tu coś piszczy i stuka, tam coś dźwięczy i grzechocze – każdy z sześciu kolorowych ... więcej

PLN 129,99

  • każdy klocek skrywa inny efekt dźwiękowy
  • dostosowana do wieku dzieci stymulacja percepcji i muzykalności
  • z trwałego drewna bukowego
Informacje dot. produktu "Klocki odkrywców Wesołe dźwięki"

Wszyscy mali miłośnicy muzyki już nastawiają uszu, gdyż Klocki odkrywców Wesołe dźwięki marki HABA kryją w sobie wiele różnych odgłosów. Tu coś piszczy i stuka, tam coś dźwięczy i grzechocze – każdy z sześciu kolorowych sześcianów to inny efekt akustyczny. 

Mali odkrywcy dźwięków podczas zabawy Klockami odkrywców Wesołe dźwięki marki HABA znajdą dla siebie mnóstwo odgłosów do odkrycia i zabawę na długi czas, gdyż wszystkie te dźwięki są efektem ich działania. Zabawa ta w sposób dostosowany do wieku dziecka wspomaga percepcję małego dziecka. Oprócz tego rozwija u dzieci muzykalność. A jeśli mali odkrywcy nie będą akurat mieli nastroju do zabawy dźwiękami, mogą zbudować z Klocków odkrywców HABA wieżę. Po jej zburzeniu zabawa wesołymi dźwiękami rozpoczyna się na nowo.

Zawartość: 6 klocków odkrywców z drewna bukowego z różnymi efektami akustycznymi.

Ilość części
6 elementów
Wiek od
1 roku
Zapytaj o produkt "Klocki odkrywców Wesołe dźwięki"

Wyślij zapytanie

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.