Kulodrom Kullerbü – Bim, bam

Numer produktu: 302060

Produkt dostępny. Dostawa 2-4 dni robocze.

Bim, bam! W kulodromie Kullerbü marki HABA o nazwie Bim, bam kulka Pawełek mknie jak strzała i wprawia w ruch dwa dzwoneczki na raz. Lecz najpierw musi pokonać ostry pochyły zakręt, na którym nabiera dużej prędkości. Nas... więcej

PLN 399,99

  • kolorowy kulodrom Kullerbü Bim, bam zachwyca wspaniałymi efektami wizualnymi i akustycznymi
  • wesoła kolorystyka i liczne detale zachwycają dzieci
  • bezpieczna i stabilna zabawka dla dzieci w wieku już od 2 lat 
Informacje dot. produktu "Kulodrom Kullerbü – Bim, bam"

Bim, bam! W kulodromie Kullerbü marki HABA o nazwie Bim, bam kulka Pawełek mknie jak strzała i wprawia w ruch dwa dzwoneczki na raz. Lecz najpierw musi pokonać ostry pochyły zakręt, na którym nabiera dużej prędkości. Następnie kulka Pawełek pędzi w dół po prostym odcinku i przez huśtawkę z dzwoneczkami, aby na mecie z impetem przewrócić kilka klocków domino. Zabawa jest przednia, dlatego od razu można zacząć nową rundę wesołych przygód z kulką Pawełek. Kullerbü – Kulodrom Bim, bam marki HABA to znakomita zabawka dla małych konstruktorów w wieku od 2 lat: już sam montaż pobudza kreatywność i motorykę małą, a zabawa kulodromem stymuluje zmysł obserwacji i zapał do eksperymentów. To pozycja obowiązkowa w każdym pokoju dziecięcym! Dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o Kullerbü, dostępne są historyjki, pomysły DIY, informacje dla rodziców oraz gry o tematyce Kullerbü.

Zawartość: 1 huśtawka z dzwoneczkiem, 1 pochyły zakręt, 9 łączników, 1 falisty zakręt, 2 proste odcinki, 1 rampa, 1 klocek startu, 4 kolumny, 1 kulka Pawełek, 1 kulka z efektami, 3 klocki domino.

Szerokość
14 cm
Wysokość
30 cm
Długość
70 cm
Waga
1.3 kg
Ilość części
23 elementy
Wiek od
2 lat
Wiek do
8 lat
Zapytaj o produkt "Kulodrom Kullerbü – Bim, bam"

Wyślij zapytanie

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.