Kulodrom Kullerbü – Kręgle na farmie

Numer produktu: 305414

Produkt dostępny. Dostawa 2-4 dni robocze.

Gra w kręgle zaraz się zacznie! Na torze Kullerbü – Kulodrom Kręgle na farmie jest wesoło, bo zwierzęta wyprawiają różne psoty i figle. Kulodrom HABA jest bardzo ładnie i kolorowo ozdobiony – zawiera wiele detali, które ... więcej

PLN 229,99

  • kulodrom Kręgle na farmie z serii Kullerbü to wesoła zabawa kulkami w formie gry w kręgle
  • z instrukcją: można grać według łatwych zasad lub swobodnie
  • dźwiękowa kulka wnosi jeszcze więcej muzyki do zabawy Kullerbü
  • wspaniały pomysł na prezent z okazji urodzin
Informacje dot. produktu "Kulodrom Kullerbü – Kręgle na farmie"

Gra w kręgle zaraz się zacznie! Na torze Kullerbü – Kulodrom Kręgle na farmie jest wesoło, bo zwierzęta wyprawiają różne psoty i figle. Kulodrom HABA jest bardzo ładnie i kolorowo ozdobiony – zawiera wiele detali, które przyciągają wzrok dzieci w wieku od 2 lat. Na wysokiej rampie dla kulek jest mnóstwo zabawy. Dźwiękowa kulka mknie na pełnym gazie w dół po rampie, kierując się prosto do celu, którym są krówka Karolina, kotek Miau i piesek Hau. Ciekawe, czy trzy kręgle-zwierzątka upadną, czy uda im się ustać? Kullerbü – Kulodrom Kręgle na farmie zaprasza do swobodnej zabawy, można jednak również skorzystać z instrukcji. Dla dzieci oba warianty są ciekawe: kto trafi do celu i zostanie mistrzem gry w kręgle?

Zawartość: 1 rampa, 1 dźwiękowa kulka, 3 korpusy kręgli, 1 kulka krówka Karolina, 1 kulka kotek Miau, 1 kulka piesek Hau, 1 podstawka pod kręgle, 1 kostka z kolorami/liczbami, 1 rampa zjazdowa, 1 rampa startowa, 1 instrukcja.

Szerokość
15 cm
Wysokość
28 cm
Długość
70 cm
Waga
0.59 kg
Ilość części
12 elementów
Wiek od
2 lat
Wiek do
8 lat
Zapytaj o produkt "Kulodrom Kullerbü – Kręgle na farmie"

Wyślij zapytanie

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.