Kulodrom Kullerbü - Tor zabaw Na placu budowy

Numer produktu: 303081

Produkt dostępny. Dostawa 2-4 dni robocze.

Kulodrom Kullerbü - Tor zabaw Na placu budowy został tematycznie oparty na codziennych scenkach z placu budowy. Nie mogło więc tutaj zabraknąć kolorowych pojazdów z możliwością ładowania i zrzucania kulek, specjalny... więcej

PLN 299,99

Informacje dot. produktu "Kulodrom Kullerbü - Tor zabaw Na placu budowy"


Kulodrom Kullerbü - Tor zabaw Na placu budowy został tematycznie oparty na codziennych scenkach z placu budowy. Nie mogło więc tutaj zabraknąć kolorowych pojazdów z możliwością ładowania i zrzucania kulek, specjalnych oznakowań drogowych, ramp, zakrętów i oczywiście dowodzących całym tym przedsięwzięciem, czyli pracowników budowlanych.

Dzieci po skonstruowaniu swojego toru mogą więc bawić się w odgrywanie typowych scenek rodzajowych. A na placu budowy praca wre! Ładowarka kołowa wpycha kule na plac, by następnie wywrotka przetransportowała dalej gruz budowlany (w postaci kul). Po wykonaniu tego zadania kulkowy robotnik Ben może pędzić z powrotem na budowę z prędkością błyskawicy. A wszystko dzięki stromemu zakrętowi i zjazdowi z rampy.

Zabawa kulodromem rozwija wyobraźnię, zapewnia dzieciom frajdę i przenosi w zupełnie inny świat niekończących się tras kulowych. 

Zawartość opakowania::

  • 1 plac budowy z efektami, 1 znak drogowy, 1 uniwersalny stromy zakręt, 1 linia prosta, 1 rampa wyjazdowa, 1 kulka pracownik budowlany Ben, 1 kulka odpady budowlane, 1 wywrotka, 1 ładowarka kołowa, 2 elementy łączące
  • Wiek od: 2- 8 lat
  • Efekt: z efektem optycznym
Szerokość
62 cm
Wysokość
15.5 cm
Długość
68.5 cm
Waga
0.882 kg
Zapytaj o produkt "Kulodrom Kullerbü - Tor zabaw Na placu budowy"

Wyślij zapytanie

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.