Terra Kids Wielokrążek

Numer produktu: 303623

Produkt dostępny. Dostawa 2-4 dni robocze.

Wielokrążek Terra Kids marki HABA to obowiązkowe wyposażenie dla wszystkich mieszkańców domków na drzewie - pozwala użyć o połowę mniej siły i transportuje w górę wszystkie przedmioty, które są potrzebne na wyższym pozio... więcej

PLN 129,99

  • idealny prezent dla miłosników budowania domka na drzewie
  • dzieci podczas zabawy doświadczają praw fizyki i łatwiej im jest to zrozumieć
  • wspaniały przyrząd dla majsterkowiczów: zestaw można rozłożyć na mniejsze elementy
  • praktyczny wielokrążek Terra Kids marki HABA ułatwia mieszkańcom domków na drzewie transportowanie na górę potrzebnych im przedmiotów
Informacje dot. produktu "Terra Kids Wielokrążek"

Wielokrążek Terra Kids marki HABA to obowiązkowe wyposażenie dla wszystkich mieszkańców domków na drzewie - pozwala użyć o połowę mniej siły i transportuje w górę wszystkie przedmioty, które są potrzebne na wyższym poziomie domku czy drzewa.

Dzięki niemu nie trzeba się będzie ciągle wspinać w górę i schodzić w dół, a zabawa wielokrążkiem sprawi Twojemu dziecku wielką frajdę! Instrukcja wskaże, jak łatwo zamontować to narzędzie służące do transportu i w jaki sposób ono działa.

Twoje dziecko ciągle ma jakieś nowe pomysły? Wielokrążek może więc łatwo zdemontować i użyć liny do innych celów. Wszystko można później w łatwy sposób ponownie  ze sobą złączyć.

Podczas zabawy wielokrążkiem Terra Kids Twój maluch poprzez zabawę poznaję podstawowe prawa fizyki i szybko nauczy się jak może to później wykorzystać. 

Zawartość opakowania: 1 lina, 1 bloczek linowy z oczkiem przekierowującym, 1 bloczek linowy, 2 zakręcane ogniwa, 1 instrukcja.

Długość
900 cm
Waga
0.562 kg
Wiek od
6 lat
Zapytaj o produkt "Terra Kids Wielokrążek"

Wyślij zapytanie

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.