Gry planszowe - dlaczego warto w nie grać

Gry planszowe to jedne z podstawowych zabawek, które są dostępne w niemal każdym domu. Pozwalają miło spędzić czas z rodziną, zredukować stres oraz wywołać uśmiech na twarzy wszystkich domowników. Zdecydowanie jest to zabawka, która pomaga zacieśnić więzi rodzinne oraz uczy wielu nowych umiejętności. Poprawia pamięć, uczy strategicznego myślenia oraz planowania.
Dobroczynny wpływ na ludzki umysł planszówek dostrzegli psychologowie. Z tego też względu polecają grę w gry planszowe nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Udowodniono, że osoby, które regularnie grają w planszówki, miały mniejszą skłonność do takich chorób jak demencja. Dla najmłodszych śmieszne gry planszowe dla dzieci to przede wszystkim rozrywka i sposób na spędzenie wolnego czasu np. w chłodne, deszczowe jesienne lub zimowe wieczory.

Unikalne gry dla dzieci planszowe od HABA

Marka HABA to producent unikalnych, zapewniających wielogodzinną rozrywkę gier planszowych dla całej rodziny. Bogaty asortyment sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Planszówki z naszej oferty przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia. Jakie są najlepsze gry planszowe dla dzieci? Dużą popularnością cieszą się takie gry jak „Primabalerina”, czyli unikalna, fantastyczna gra taneczna marki HABA, którą pokochały nie tylko dziewczynki, ale również chłopcy. „Magiczny kocioł” to gra, w której dziecko może poczuć się jak prawdziwy znawca magii. Z kolei gra „Miyabi” to wielopoziomowa układanka dla 2-4 graczy, oparta na japońskiej sztuce kształtowania krajobrazu. Na szczególną uwagę zasługują także gry ćwiczące pamięć i wzbogacające słownictwo, gry doskonalące przyporządkowywanie kolorów i kształtów oraz praktyczne zestawy gier rozwijające koordynację oko - ręka, motorykę małą i pozwalające wdrożyć się dziecku w zasady gier planszowych.

Dlaczego warto zdecydować się na gry planszowe dla dzieci HABA?

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie na gry planszowe dla dzieci HABA warto się zdecydować? Przede wszystkim każda gra jest stworzona z wytrzymałych materiałów, które gwarantują zachowanie walorów estetycznych i funkcjonalnych gry na długi czas - nawet pomimo ich intensywnego użytkowania.
Starannie wykonane motywy oraz bogata kolorystyka sprawia, że gry zachęcają do zabawy, jeszcze zanim znajdą się w dłoniach dziecka. Do każdej zabawki dołączona jest instrukcja, która jest przejrzysta i zrozumiała. Decydując się na zakup gry planszowej dla dzieci w naszym sklepie, masz pewność, że jest to produkt dostosowany do potrzeb i możliwości rozwojowych malucha w konkretnym wieku. Informacja o rekomendowanym wieku dziecka umieszczona jest przy każdym naszym produkcie. To duże udogodnienie, szczególnie dla osób, które poszukują interesującej gry planszowej dla dzieci np. na prezent urodzinowy.

Kreatywna zabawa w domu, planszówki i inne zabawki HABA

Kreatywne gry planszowe dla dzieci to nie jedyna propozycja marki HABA, pozwalająca miło spędzić czas wraz z dzieckiem. Jeśli poszukujesz oryginalnych trwałych i wartościowych pod względem edukacyjnym zabawek dla swojego dziecka, to jesteś w najlepszym możliwym miejscu. W sklepie internetowym HABA znajdziesz wszystko to, co potrzeba Twojemu dziecku do doskonałej zabawy. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy zabawki dla niemowląt, klocki i układanki, nowoczesne i innowacyjne kulodromy, lalki z akcesoriami, figurki do zabawy Little Friends, akcesoria kuchenne Biofino, zabawki edukacyjne Terra Kids oraz pacynki pozwalające przygotować zapierający dech w piersi teatrzyk.
Wszystkie zabawki są fabrycznie nowe i stworzone z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu nie tylko są trwałe, ale również bezpieczne.
Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu.

Jak zamówić gry planszowe dla dzieci w sklepie internetowym Haba?

Przeglądasz nasz asortyment i nie możesz wyjść z podziwu, jak unikalne, ciekawe i kreatywne są nasze gry planszowe dla dzieci? Chcesz zamówić kilka egzemplarzy dla swojego dziecka oraz innych maluchów w rodzinie? To doskonała decyzja! Jesteś zatem o krok od wsparcia dzieci w ich codziennym rozwoju.

Jak zamówić gry planszowe dla dzieci w sklepie internetowym HABA? To bardzo prosty, intuicyjny sposób. Wystarczy, że przy pomocy przycisku umieścisz wybrane gry planszowe dla dzieci w wirtualnym koszyku, a następnie sfinalizujesz transakcję. Formularz zamówienia ma jedynie kilka podstawowych i niezbędnych pozycji. Wystarczy, że je uzupełnisz, a następnie wybierzesz formę płatności i wskażesz adres dostawy. Kurier z Twoją paczką przyjedzie w najszybszym możliwym czasie.
Zainwestuj w rozwój swojego dziecka i dołącz do grona zadowolonych klientów marki HABA.