Zabawki edukacyjne dla niemowląt

W HABA od samego początku wspieramy najmłodszych, oferując niezawodne i sprawdzone zabawki edukacyjne dla niemowląt, które uczą, stanowią wyzwanie, a przede wszystkim sprawiają dzieciom wiele radości podczas zabawy. Nauka przyswajana w ten sposób jest dla maluchów znacznie ciekawsza i przyjemniejsza, dlatego zakup oferowanych produktów to znakomite rozwiązanie.

Podstawą naszego asortymentu są klasyczne drewniane zabawki edukacyjne dla niemowląt przeznaczone do chwytania. Prezentowane chwytaki zachwycają maluchy swoimi bajecznymi kształtami i niezwykle barwnymi kolorami, które są dla nich bardzo atrakcyjne. Pobudzają zmysły dziecka niesamowitymi efektami optycznymi, dotykowymi czy akustycznymi, co doskonale wpływa na rozwój każdej pociechy.

Zabawki edukacyjne dla niemowląt pozwalają nabyć nowe umiejętności i przekonać dziecko, że nauka może być świetną zabawą. Wśród najpopularniejszych chwytaków znajduje się figurka w kształcie misia, papugi, gąsienicy, kwiatka czy też liska.

Zabawki edukacyjne dla niemowląt przeznaczone do nauki chodzenia i raczkowania

Ciekawym wyborem są również wózki do nauki chodzenia oraz wałki do raczkowania. Tego rodzaju zabawki dla niemowląt zachęcają do ruchu i nauki pierwszych kroków. Są w pełni bezpieczne dla najmłodszych. Wałek jest bardzo kolorowy i atrakcyjny wizualnie dla maluchów, a wykonanie z różnych rodzajów materiałów dodatkowo pobudza zmysły. Natomiast wózek do nauki chodzenia to znakomita propozycja dla dzieci w wieku od 10 miesięcy, które zaczynają powoli chodzić. Wyposażony jest on w miejsce do przechowywania zabawek. Korzystanie z wózka przez dziecko jest niezwykle komfortowe i bezpieczne z uwagi na duże koła, które odpowiadają za łatwe pchanie wózka oraz stabilność, a także ze względu na możliwość indywidualnej regulacji hamulca, w zależności od prędkości jazdy. Koła są ciche, dzięki czemu nie generują dużego hałasu, co również jest dodatkową zaletą tego typu zabawki dla niemowlaka.

Najwyższej jakości zabawki dla niemowląt – drewniane modele i miękkie w dotyku przytulanki

Oferowane w naszym sklepie zabawki dla niemowląt i dla noworodka wyróżniają się wieloma zaletami, które warto poznać jeszcze przed zakupem.
Każdy model charakteryzuje się solidnym wykonaniem, dużą funkcjonalnością oraz estetycznym designem, który idealnie wpisuje się w dziecięcy świat ze względu na piękną kolorystykę i bajkowe motywy. Ponadto wszystkie zabawki dla niemowląt zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są w pełni ekologiczne. Podczas produkcji zadbano o najdrobniejsze detale. Standardem jest to, iż farby użyte do produkcji zabawek edukacyjnych i interaktywnych dla niemowlaka są na bazie wody i nie zawierają szkodliwych rozpuszczalników, dzięki czemu nie wywołują podrażnień i reakcji alergicznych w przypadku delikatnej i wrażliwej dziecięcej skóry. Materiały są również miękkie i miłe w dotyku, dlatego są tak bardzo przyjazne najmłodszym. Przy produkcji zabawek dla niemowlaka stawiamy na elementy szczególnie: dzwonki, grzechotki lub skupiające uwagę iluminacje świetlne. Wszystko to pobudza zmysły maluchów i jest doskonałą zachętą do jeszcze większego zainteresowania tym, co się dzieje w ich otoczeniu.

Podróż do poznania świata – zabawki dla niemowląt towarzyszące podczas spacerów

Nieważne czy w domu, czy w podróży – dzieci bardzo dokładnie przyglądają się wszystkiemu, co je otacza. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym sklepie internetowym można znaleźć najciekawsze zabawki dla bobasów, które znakomicie sprawdzą się podczas wspólnych, rodzinnych spacerów. Wszelkiego rodzaju łańcuszki i zawieszki do wózków z kolorowymi, zwierzęcymi motywami będą idealnymi towarzyszami podczas wypraw i w trakcie poznawania nowych miejsc. To dzięki takim zabawkom interaktywnym dla niemowlaka, każdego dnia mali odkrywcy z wielką przyjemnością będą mogli nabywać zupełnie nowe umiejętności. W przygodzie dzielnie będzie towarzyszył im ich ulubiony smoczek, który przyczepiony do wózka ozdobnym łańcuchem już nigdy się nie zgubi i zawsze będzie obok, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem również dla rodziców.

Motywy przedstawione na zabawkach dla niemowlaka są pełne uroku. Wśród nich można wymienić zwierzęta, kolorowe kwiaty czy też wspaniałe wersje fantasy. Dzięki szerokiej ofercie zabawek interaktywnych dla niemowląt marki HABA wszyscy mali odkrywcy znajdą wiernego kompana w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy.

Zapraszamy do zapoznania się z najwyższej jakości produktami dla najmłodszych członków rodziny. Firma Haba może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu kompletnych i sprawdzonych rozwiązań edukacyjnych i terapeutycznych nie tylko w Polsce, Europie, ale także na całym świecie.
Gwarantujemy pełne zadowolenie oraz najwyższą jakość oferowanych zabawek dla niemowlaka