Kulodromy Kullerbü dla dzieci – edukacyjna zabawa

Kulodromy drewniane są nie lada wyzwaniem dla wszystkich małych budowniczych i majsterkowiczów w wieku od 3 do 10 lat.
Budowanie torów dla kulek wspiera umiejętności planowania i konstruowania 3D. Trenuje także zdolności motoryczne i koncentrację. Właśnie dlatego drewniane kulodromy są uznawane przez wielu pedagogów oraz rodziców za jedne z najbardziej pomocnych w prawidłowym rozwoju dziecka.

Dziecko ma wpływ na kąt nachylenia, szybkość i wysokość zjazdu czy liczbę ostrych lub płynnych zakrętów, a także na wiele innych parametrów.

W trakcie długiej i ekscytującej zabawy dzieci stają się odkrywcami poprzez próbowanie różnych rzeczy i rozwiązań. Maluchy będą wprowadzać zmiany w konstrukcji, odnosić pewne sukcesy i porażki, poznają także podstawowe zasady fizyki i sposób oddziaływania grawitacji na ruch kulki. Nauka przez zabawę? Kulodromy drewniane są znakomitym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko poprzez zabawę się rozwijało i doskonaliło swoje umiejętności.

Zabawa kulodromami – odkrywaj, badaj, testuj!

Kulodromy drewniane nowej generacji charakteryzują się innowacyjnymi komponentami oraz nietypowymi trasami zjazdu, które gwarantują niezapomnianą i satysfakcjonującą zabawę, nawet przez wiele intensywnych godzin. Szczególnie ciekawe są drewniane kulodromy wyposażone w przezroczyste rurki „speed”, wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Poza tym uwagę zwracają też pojedyncze elementy, takie jak rampa startowa lub podnośnik kulowy z litego drewna bukowego. Czy tak zaplanowana zabawa ma prawo się nie udać?
Drewniany kulodrom
to możliwość długiej zabawy i nauki – mało jest aktywności, które tak dobrze spełniają oba te założenia.

Kullerbü – najwyższa jakość z Niemiec

Podstawowe komponenty kulodromów HABA są wykonane z litego drewna bukowego. Ten niezwykły materiał naturalny ma kilka istotnych cech z punktu widzenia dzieci i ich rodziców. Drewniany kulodrom jest w pełni bezpieczny dla zdrowia pociechy, nie wywołuje żadnych alergii przy kontakcie ze skórą, a także jest bardzo odporny na długie i intensywne użytkowanie w intensywnych warunkach.

Fabryka zabawek Haba zlokalizowana jest w Bad Rodach w Niemczech i pracują w niej najlepsi specjaliści. To sprawia, że każdy oferowany drewniany kulodrom jest dopracowany w najmniejszych szczegółach i wyróżnia się wysoką dbałością o wszystkie części, z którymi mogą mieć kontakt dzieci.

Zabawki tego rodzaju to połączenie atrakcyjnych elementów wizualnych i akustycznych z wysokiej jakości drewnem, tworzywem lub metalem. To jedna z najważniejszych cech naszej marki, która cieszy się ogromną popularnością wśród szczególnie wymagających rodziców. Wszystkie kulodromy drewniane są odpowiedzią na coraz większe oczekiwania i powstają bez żadnych kompromisów i półśrodków na polu jakości i materiałów, z których wykonane są poszczególne elementy. Drewniany kulodrom zapewni Twojemu dziecku mnóstwo edukacyjnej zabawy, a Tobie chwile tylko dla siebie. Sam się o tym przekonaj!

Jakie elementy znajdziesz w kulodromach HABA?

Kulodromy drewniane potrafią być naprawdę zaawansowane, co widać doskonale po liczbach i typach elementów załączonych w zestawach. W najbardziej zaawansowanych rodzajach kulodromów można znaleźć nawet 48 pojedynczych elementów, które umożliwiają tworzenie najbardziej skomplikowanych torów zjazdowych dla kulek. Szczególnie ciekawe są chwytaki dźwigowe ze sznurkami, rampy, stopniowane zakręty, zwrotnice, a nawet przyczepy i szyny dźwiękowe, które generują ciekawą melodię podczas przejazdu kulki. Każdy kulodrom dla dzieci jest także wyposażony w kilka lub kilkanaście łączników, które umożliwiają sprytne połączenie ze sobą wielu elementów. Zamów już dziś kulodrom HABA dla swojej pociechy lub podaruj go na prezent najbliższej osobie.